swienty13

Zmiana status bar w miui8

Recommended Posts

Hej, po przesiadce z miui7 na 8 nie mogę zdzierżyć wyglądu status baru. Czy są jakieś kody żeby wgrać stary przezroczysty status bar z miui 7?

notif+status1.JPG

@Kolar iOS9 Afterglow[v8]

prawie wszystkie imitujące iOS maja taki status bar jak miui7

14895422_10209964947373958_368833160_o.png.jpeg

Edited by Axle

Dnia 28.10.2016 o 19:21, RegimeOfTerror napisał:

Wątpię, że się znajdzie taki sam, ale z motywu Dark Note V8 jest podobny. 

Jakby dało się jeszcze tło rozmazać , to byłoby Perfect :D

Panowie, a jakiś taki, żeby miał ikonki na pasku (bateria, zasięg itp.) w stylu miui, a siatkę powiadomień ciemną? Bo te wszystkie, które zapodajecie, ustawiają mi jakieś brzydkie iOSowe, kanciaste takie, fuj... ;) 

No dobra, tylko jak zmieniam "Pasek stanu" to zmienia mi od razu wygląd paska i powiadomień, w pakiecie. Chyba że da się to rozdzielić, a ja jestem ciemna masa...?

Znajdź ten temat na zhuti.xiaomi.com, pobierz go w formacie mtz, rozpakuj jak archiwum, rozpakuj poszczególne elementy, edytuj jak chcesz a później wszystko tak samo pozamykaj.

Ja tak robię, polecam ten styl życia.

Panowie a jak zrobić w MIUI 7, żeby na ekranie przełączników mieć pasek wyszukiwania i godzinę tak jak na obrazku w pierwszym poście?

Bo u mnie na 7.1.3.0 jest w tym miejscu odtwarzacz muzyki :/ Widziałem gdzieś opis jak go zamienić na pogodę (trzeba mieć roota), ale jak zamienić na godzinę i wyszukiwarkę to nie widziałem. To jakiś mod? Czy może nowsza wersja niż 7.1.3.0?

Guest
This topic is now closed to further replies.