Skocz do zawartości

Problem z aktualizacją softu


DETROIT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z aktualizacją softu w telefonie Redmi 3 PRO (MIUI - 7.4 by ManhIT 6.15.12 dev). Otóż dowiedziałem się na tym forum, że bez odblokowanego bootloadera dużo nie zrobię. Znalazłem ten poradnik:

Jak się później okazało wprowadza on czytelników w błąd. Jest w nim wiele nieścisłości. Udało mi się dotrzeć do momentu, gdy otrzymałem już smsa z potwierdzeniem możliwości odblokowania bootloadera. Jednakże przy weryfikacji urządzenia proces za każdym razem zatrzymywał się na 50%. Próbowałem różnych poradników odnośnie samej aktualizacji softu. Przeczytałem kilkanaście poradników, z których ani jeden nie sprawił, że mogłem radować się nowym oprogramowaniem na swoim telefonie. Tylko się cieszyć, że jeszcze wszystko działa. Przez to wszystko mam już totalny mętlik w głowie i nie wiem jak dalej się za to zabrać. Minął już 12. dzień, od kiedy dostałem smsa od Xiaomi.
Mam nadzieję, że znajdzie się choć jedna osoba, która będzie potrafiła temu zaradzić. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było skorzystać z lokalnego poradnika, bo jest stworzony właśnie dla twojego telefonu:

Jedyną drogą przy tym romie co masz jest wgranie nowego przez Miflasha w trybie download (inaczej zwany EDL) i to ciebie interesuje w poradniku. Najlepiej wgraj najnowszy rom global dev, bo na nim da się normalnie używać telefonu i odblokować bl. Na twoim odblokowanie się nie uda. Linki do najnowszych romów global dev masz tu: http://en.miui.com/thread-382869-1-1.html oczywiście wybierasz link dla Redmi3 wersja fastboot.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...