Recommended Posts

Kupiłem od nich redmi 3s, fajna obsługa (milsza niż konkurencja) odpowiedzieli na wszystkie moja pytania, a i przesyłka przyszła super fastem niecały tydzień no i bez vatu. Ogólnie polecam.

Edited by Neir45

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie się zarejestrowałem na forum. Szukałem o nich informacji, lecz nie znalazłem. Zasugerowałem się za to opinią Neir45 ;) Dopytałem się ich o szczegóły, zaryzykowałem i kupiłem z tej aukcji, którą podajesz. Nie wiem na razie jestem zielony to będzie mój pierwszy telefon Xiaomi, o którym usłyszałem pierwszy raz dopiero z okazji premiery Mi 4s i Mi 5 (mam przesiadkę z NIECO leciwego już Samsunga Wave :-P ). Pewnie trochę poczekam na przesyłkę, jak dojdzie i temat będzie aktualny coś napiszę jak wyszło.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bajka, ja mogę polecić. Bez ukrytych kosztów, doszło w ~10 dni roboczych, wszystko tak jak w aukcji. No może prawie wszystko. Zamiast MIUI 7 jest 8, ale myślę że jakoś przeżyje :-P 19 października kupiłem, 20 października wysyłka, 3 listopad paczka doręczona. Dobrze, jutro zabieram się za instalacje MIUI Polska, mam nadzieję że podołam.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pajmps - i jak, wszystko ok? Powiedz coś bo nie wiem czy mogę kupić leeco le max 2 czy jednak złodzieje xd

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie, osobiści zweryfikowałem temat. Chciałem kupić Leeco le max 2 6gb/64gb.
W sellfonie 1250zł, jak się zarzekają bez vatów już. Otóż ich wysyłka (jak już) jest też z Chin a nie krajowa.

 

Ten sam telefon w HKTR Store (sprawdzony i renomowany sklep, mają też xiaomi) przy opcji "Seller Shipping Method" idzie też 10 dni kurierem DPD Express, bez vat. W zależności od kursu $ ja zapłaciłem 1033,23 zł.
Więc nie opłaca się przepłacać za pośrednika skoro sami możemy poklikać :)
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-4x-2gb-16gb-lte-global-rom-zloty-i6802148370.html

Pytanie ktoś coś kupował u niego .W opisie aukcji pisze ze cena bez VAT , wysyłka z poza terenu Polski dokładnie nie pisze z jakiego kraju , czas dostawy do 13 dni to pewnie Europa . Gwarancja niby producenta.

Zapytałem o gwarancję dostałem taką odpowiedz .

Dzień dobry,

W 80% przypadków, za zgodą producenta, naprawa realizowana jest w Rzeszowskim serwisie ElectroFix. W przypadku braku części telefon zostaje odesłany do serwisu producenta w Chinach.


 

_____
Pozdrawiamy,
Biuro SellFon
Edited by szadoky
Dodano inwormacje

Share this post


Link to post
Share on other sites