Skocz do zawartości

AdAway - czy powinienem zrobić coś jeszcze?


flexeii

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Po dłuższym zwlekaniu postanowiłem zrootowac telefon abym mógł zainstalować AdAway i pozbyć się natrętnych reklam ponieważ było to nie do zniesienia, ale nie o tym chciałem powiedzieć. Mianowicie po instalacji przyznałem aplikacji uprawnienia roota, poustawiałem w ustawieniach automatyczne aktualizacje etc, oraz oczywiście włączyłem blokowanie reklam. Tylko teraz moje pytanie brzmi: Czy to już wszystko i nic więcej nie mam robić? Nie mam nic dodawać/usuwać w hostach? Oczywiście do białej listy zamierzam pododawać strony które "szanuje" w tym miuipolska.pl aby mogły z czegoś żyć, chodzi mi tylko o wyeliminowanie tych najbardziej irytujących reklam.

Edytowane przez flexeii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, w zupełności wystarczą. Nie wyświetlają się już żadne reklamy więc nie odczuwam potrzeby w dodawaniu kolejnych. Aplikacja działa aż za dobrze. ;) Mam natomiast jeden problem ponieważ (posłużę się na przykładzie miuipolska.pl) dodaje adres do białej listy: www.miuipolska.pl oraz miuipolska.pl pobieram znowu aktualizacje hostów w AdAway, restartuje telefon i nadal nie wyświetlają się reklamy na stronach które dodałem do białej listy. W czym może leżeć problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...