Skocz do zawartości

Mi5 prime podejrzana cena


Strawqens

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 
Chciałem zakupić Xiaomi mi 5 jako że słyszałem wiele na ich temat w zględem jakości i ceny , chce zaryzykować .
Szukałem modelu jak najtaniej i moim oczom rzuciła się ta aukcja http://plebis.eu/product-pol-6174-Xiaomi-Mi-5-Prime-64GB.html?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2016-10&utm_content=6174#nclid=35f7af7406cc204751c092db961ef19f 

Cena podejrzana, opinie sklepy też nie napawają optymizmem . Co o tym sądzicie, wał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ibg oraz xiaomiforsale to jedyne pewne źródła ? I czy gdy zakupię u nich towar bede miał globala w języku polskim ?
Bądź możliwość dogrania. Modele wydane na chiński rynek ponoć nie mają tej możliwości 

Edytowane przez Strawqens
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie jedyne. a nawet XFS już nie jest taki mocno polecany chyba

 

Jak ja kupowałem z ibg to dostałem mi5 z jakimś chińskim romem, wrzuciłem na niego xiaomi.eu po odblokowaniu bootloadera. ale jak nie chcesz odblokowywać to global wrzucisz bez problemu.

Edytowane przez wtbn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no tam są same negatywne opinie przedziale "pozytywnymi", które pisze jedna i ta sama osoba raz na jakieś czas w odstępach 3 minutowych... Jakaś masakra.

Dla mnie to sklep powinien wysłać za pobraniem i tyle. Żadnej przedpłaty.Tak kupowałem na xfs i tak samo accesories 4 you.
Dziwnym trafem zawsze wtedy sprzedawca zawsze wtedy od razu wysyla.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...