Skocz do zawartości

Post do usunięcia


FreakyGamerPL

Rekomendowane odpowiedzi

I co ma udowodnić ten test? Komu lepiej trzyma? 

Przecież wszystko będzie uzależnione od zainstalowanych i działających aplikacji w tle, ilości pobieranych i wysyłanych danych. Nie wspominam już nawet o jakości sygnału GSM/3G/LTE, odległości od nadajnika i tego ile urządzenie będzie musiało poświęcić energii na złapanie wystarczająco dobrego sygnału. 

Test kulawy jak inwalida pierwszej grupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego - założycielu tematu, mam dla Ciebie pewną wskazówkę. Wejdź sobie na gsmarena i poszukaj wyniki testów pracy na baterii. Porównaj potem specyfikację sprzętową ze "zwykłym" Redmi 3. Zauważysz różnicę, że "nasz" 3S ma nieco inny (o ile dobrze kojarzę, starszy i niego gorszy procek), za to inny układ graf. Ten procek ma zapewne nieco większe zapotrzebowanie na energię. Stąd też takie wyniki są, jakie są.

Jakie są moje wnioski dotyczące baterii?

- Rzeczywiście szybko zużywa się, przy korzystaniu z internetu 3G (dopóki jeszcze chodził). Po intensywnym surfowaniu (ponad 2 godziny) i kilkunastu minutach rozmów oraz paru sms-ach, automatycznej jasności, telefon zjadł mi około 40% baterii (co i tak nie jest złym wynikiem). Tak więc, nawet przy takim korzystaniu uda Ci się wyciągnąć dwa dni.

- Natomiast przy bardzo sporadycznym korzystaniu z 3G/EDGE (reszta powyżej bez zmian) możesz spokojnie uzyskać wynik do max 20% dziennie - mi udało się wykręcić około 15%. 

Póki co - z uwagi na brak 3G nie korzystam z internetu mobilnego wcale, natomiast tradycyjnie kilkanaście minut na rozmowy, sporo sms-ów, max kwadrans Wi-Fi i BT w czasie jazdy samochodem, zawsze oczyszczona na maxa pamięć RAM - zużywa się około wspomnianych 15% dziennie. Dodam, że od 23 do 7 mam wyłączoną sieć, neta, synchronizację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...