Skocz do zawartości

Zamówienie Redmi Note 4 i ogólne pytania


Duprees

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim! Wracam na forum po dłuższej przerwie i mam do Was kilka pytań. Otóż chciałbym zamówić dla siebie Redmi Note 4, ale mam kilka zastrzerzeń. Czy użytkownicy tego smartfona mogliby tutaj po krótce go opisać? Nie oczekuję długich wypowiedzi, ale chciałbym poznać Waszą opinię, czy jest warto go kupić. Nigdy wcześniej nie miałem przygody z Xiaomi, kiedyś może byłem trochę "napalony" na Redmi 1S ale finalnie odpuściłem go sobie. Z jakiej strony najlepiej zamówić Note 4? Bardzo chciałbym, aby w razie problemów można było wysłać telefon gdzies do polskiego serwisu i żeby nie wydać za dużo (taka polska natura). Oczywiście jestem zainteresowany wersją 3/32. Na aliexpress u Goldaway'a ten telefon kosztuje $200 i z tego co widziałem, nie dostanę raczej tej wersji taniej. Widziałem też ofertę na ibuygou, też w miarę ciekawa. Mógłbym pójść na łatwiznę i kupić go z Allegro, ale wątpie w oryginalność tych smartfonów. Streszczając - chciałbym znać ogólną opinię użytkowników Resmi Note 4 oraz prosiłbym o podanie informacji, gdzie mogę najłatwiej i za w miarę przystępną cene go zamówić. Gdybym już go kupił to od razu się spytam o rom MIUIPolska. Czy wgranie tego romu odbierze mi gwarancję? Z gory dzięki wszystkim za udzielanie się w wątku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie ma wersji 3/32, jest tylko 2/16 i 3/64 dla redmi note 4.

2. Zamawiałem ponad miesiąc temu i goldwaya wersję 64 za trochę ponad 200$ i jak zawsze u niego ceny są bardzo korzystne, tylko gwarancja trochę ograniczona. Niestety nie da rady połączyć fajnej ceny i dogodnej gwarancji jeśli chodzi o telefony Xiaomi.

3. A co do samego telefonu jestem bardzo zadowolony po przesiadce z redmi note 2. Wszystko działa tak jak powinno jeśli się wszystko ogarnie po swojemu. Bateria trzyma według mnie naprawdę nieźle, mimo znanego problemu drainow w spoczynku to nie są one aż tak wielkie.

4. Tylko jedna uwaga do tego telefonu dla niektórych bardzooo ważna. Jeśli chcesz wgrywac miuipolska i będzie potrzeba po drodze jakieś china flashowac, to znika numer imei(u mnie tak było i o paru przypadkach czytałem). Oczywiście da się to odzyskać, ale trochę zabawy z tym jest.

Jak coś niewyczerpujaco napisałem i masz jeszcze jakieś pytania to śmiało pisz

Sent from my Redmi Note 4

Edit: sorki za podwójny, miała być tylko edycja.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, mój błąd z tą pamięcią. Mamy oczywiście 64GB. Dowiedziałem się też, że mamy tylko pół roku gwarancji i możemy ją przedłużyć o dodatkowe 6 miesięcy poprzez napisanie pozytywnego komentarza w ciągu iluś tam dni więc raczej odpuszczę sobie dodatkowe $15 na gwarancję, rok powinien wystarczyć. Mimo to wszystko, wystarczy 850 zł, żeby mieć taki wypasiony - moim zdaniem - telefon. Co do punktu 4 Twojej odpowiedzi @Tomaszek1999, raczej powinny być jakieś poradniki dla "czarnego ludu". Bawiłem się w zniane romów, rootowanie czy xposed, ale to na takich bardziej popularnych telefonach np samsung, lg. Z Xiaomi dopiero zacznę swoją przygode i myślę, że to będzie przygoda na długo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...