Skocz do zawartości

Aplikacja Sklep Play została zatrzymana.


Predator00

Rekomendowane odpowiedzi

Podobnie u mnie, czyszczenie nic nie pomaga. Android 6.0.1 MMB29M, MIUI 8 6.10.13 Beta, Telefon Mi 4LTE ze sklepu aze.com.pl

Do tego Google Play nie widzi połączenia przy WI-FI z tetheringu.

Szczerze to kiepsko to wygląda. Czy w tym telefonie bez problemu da się zmienić ROM? Kulawo to całe MiUi działa. Idę poszukać czegoś tu na forum.

Może to jest dobra podróba Mi 4? Mam na tapecie nowego Xperia e5 i tam wszystko śmiga aż miło (Fajnie by było mieć takiego świeżego Xperia Android na Xiaomi Mi 4)

Edytowane przez Kazimiera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie CM wgrać, jest na Mi4, ale jak dla mnie lipa. Nie po to kupowałem Xiaomi, żeby z lipnego "czystego" androida korzystać. No ale może Tobie podpasuje. Proponuję Wam jeszcze MiFlashem na czysto wszystko wgrać. 

Jak wgrasz xiaomi.eu to znaczy, że nie jest to podróba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. wgram tak, tym bardziej, że mam updatera.

btw. zrobiłem benchmark antutut i wyszło mi 50 tys. więc chyba oryginał

btw. xperia e5 uzyskała 32 więc o 1 tys. niżej niż redmi 3 pro

ściągam to xiaomi.eu_multi_MI3WMI4W_V8.0.2.0.MXDCNDG_v8-6.0.zip jako, że "stabilna"

globala niestabilną już mam

Edytowane przez Kazimiera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, piszę póki mi się chce, otóż ta stabilna wersja okazała się niewypałem, ale chyba wiem czemu tak było, po prostu zrobiłem update na działającym systemie, przez co pliki cache z nowego MIUI nie były rozpoznane przez stare MIUI, więc ściągałem xiaomi.eu_multi_MI3WMI4W_6.9.29_v8-6.0.zip z https://xiaomi.eu/community/forums/miui-weekly-rom-releases.103/?prefix_id=25 , który to wrzuciłem do downloaded_rom w telefonie z użyciem android file transfer (do ściągnięcia na Maca lub PC, bo podłączeniu kabla mamy chwilę by capnąć taki notify w telefonie, by przełączyć tel w tryb transferu plików) następnie wszedłem do Updatera i dałem:

Reboot to Recovery mode

następnie po samoczynnym restarcie i uruchomieniu boota

Wipe > Advanced > Wipe data, cache i potwierdzenie

następnie po cofnięciu się do głównego menu

 Install > zaznaczyłem "reboot after ..." wybrałem zipa z downloaded_rom

telefon się zupdgradował, później z 5 minut było okno, że ładuje się miui z androidem

i włala, wszystko działa sprawnie, google play hula aż miło i do tego nie mam tego całego Chińskiego syfu z wersji Global oraz mam opcję wyszukiwania we wszystkich miejscach znaną z iPhona

 

PS. Zachorowałem na mi4c, jest tylko 50 zł droższy, a ma lepsze/nowsze bebechy i jest cieńszy przez co lepiej leży w dłoni przy 5 calach, nie wspominając o funkcji uniwersalnego pilota czy sterowania krawędzią (zresztą tak jak xperia e5) ;-(

Edytowane przez Kazimiera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...