Recommended Posts

Witam, telefon przyszedł do mnie tydzień temu. Jako że nie miałem na niego osłony nie chciałem używać więc tylko włączyłem, zaktualizowałem MIUI, założyłem konto itd. Wyłaczyłem schowałem. Dziś po naklejeniu szybki włożyłem kartę SIM i przytrzymałem POWER, telefon raz zawibrował i tyle. Czarny ekran, teraz nic się nie dzieje. Po przytrzymaniu POWER'a nawet nie wibruje, ekran czarny. Podłączyłem do ładowarki i nawet żadna dioda nie świeci, chociaż telefon robi się trochę ciepły (jakby się ładował), jakieś propozycje co robić? ;/

Dodam że nie bawiłem się w żadne bootloadery itd, telefon nawet nie był podpinany pod kompa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minutę to nie, już sprawdzam. Dzięki za szybką odp.

Po dłuższym przytrzymaniu telefon włącza się, jednak bez karty sim. Jak włożę kartę to ładuje się (ekran miui.com), a później gaśnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Było już kilka takich przypadków. Spróbuj wgrać globala przez miflash z opcją clean_all, według poradnika Kompendium Wiedzy. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak masz rom global dev, a prwdopodobnie 6.9.29 to wina romu.  Wystarczy uruchomić aktualizacje i powinien pobrać 6.10.13 i zacznie normalnie działać. Oczywiście musisz go uruchomić bez kart sim, bo z sim się  nie da. 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.