Skocz do zawartości

aplikacje same się wyłączają [MIUI 8.0.3.0]


patrykt

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Jest to bardzo uciążliwe, ponieważ kilka aplikacji nagle (od jakichś 2 tygodni) zaczęło się wyłączać przy korzystaniu z nich. Wyłączają się po około minucie, czasem później. NA liście otwartych procesów wciąż widnieją. Czasami nie tyle, co zamykają się, a restartują i pokazują ekran startowy.

Nie wgrywałem ROMu, nic nie majstrowałem z telefonem. Wcześniej śmigało wszystko dobrze.

Edytowane przez patrykt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, patrykt napisał:

Poprawiłem temat oraz opis, chociaż naprawdę niewiele tutaj można dodać, kwestia jest dość jasna.

Nie podałeś podstawowej informacji czyli na jakim romie to się dzieje. To że nie wgrywałeś nowego niewiele wnosi w temacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz język polski? Bo wygląda jakbyś miał wgrany chiński rom i nie wiadomo czy oficjalną wersję czy modyfikowaną przez sprzedawcę. Najprostrzym rozwiązaniem byłoby wgranie romu global według lokalnego poradnika miflashem. Najbardziej prawdopodobną przyczyną jest ten rom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A usługi i programy googla, sklep play wgrywałeś sam,  czy już były? Jak były to rom modyfikowany. Tak czy inaczej musisz wgrać normalny rom, najlepiej ostatni global dev, lub odblokować bl i xiaomi.eu/pl. Nikt na tym forum nie używa chińskich romów (no moze kilka osób na parę tysięcy). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, FromWP said:

A usługi i programy googla, sklep play wgrywałeś sam,  czy już były?

Wszystko sam ręcznie wgrywałem.

3 minutes ago, FromWP said:

Tak czy inaczej musisz wgrać normalny rom, najlepiej ostatni global dev, lub odblokować bl i xiaomi.eu/pl. Nikt na tym forum nie używa chińskich romów (no moze kilka osób na parę tysięcy). 

Ok, tak też zrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...