Skocz do zawartości

Zwiększenie zasiegu


astapka

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo że zmieniam preferowany internet raz dla jednej raz dla drugiej. A jeżeli chodź o kartę usim to może tu jest błąd, ale w lipcu dostałem tą kartę od virgin - możliwe by się coś popsuło z karta lub przyszli mi kartę inna niż usim

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

 

Teraz jestem w wyszkowie, teoretycznie lte powinno być, wczoraj byłem w Warszawie i nie było, zrobiłem taki myk że zamieniłem miejscami kary i było lte na virgin. A na plusie nie bylo, ale po jakim czasie wróciło do tego że plus ma 4g a virgin brak, w czym problem?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

 

Znów zrobiłem podobny myk, teraz z virgin jest 4 g na plusie brak. Więc co jest przyczyną? Napewno nie chodzi o slot bo już na jednym i drugim miałem 4g. Karty sim są dobre. Więc albo jakieś ustawienia albo soft?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam mam podobny problem. Parę dni temu zakupiłem 3s pro aktualizowałem miu do 8.03  od dwóch dni w domu gdzie miałem 2-3 kreski 4G teraz pokazuje mi max zasięg E. :/ Co jest najdziwniejsze jak włączam wifi to zasięg rośnie natychmiast do 4g po wyłączeniu wraca do nju E 5 kresek. Dodam że korzystam w domu z mobilnego internetu orange i zasięg mam na LTE na airbox2 cały czas więc raczej to nie jest wina nadajników. Proszę o pomoc. Co może być grane?? Zwracać mam telefon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, idoma napisał:

tak to nic nie dalo,,, po tej ostatniej aktualizacji mam problem z zasiegiem i komputer nie czyta mojego telefonu albo telefon nie czyta ze jest podłączony do komputera..

Nie no aż takich problemów to nie mam.  Też masz orange? Ja mam tylko problem z ściąganiem To może po prostu nie aktualizować do 8.03 chociaż na tej łatce 4G działało. Kurcze a miało być tak pięknie i w zasadzie było przez 5 dni :/

Edytowane przez Łukasz.Ć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, idoma napisał:

mam jedną karte z orange a drugą z play, i poza warszawą zasiegu praktycznie wgl nie mam ):

Czary jakieś. Wyłączyłem dane włączyłem ponownie zaczęło działać(4G)

zobaczmy jak długo. PS oczywiście była jakaś 100 próba :)

Edytowane przez Łukasz.Ć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...