Skocz do zawartości

RN3P inernational - czy warto?


Crims

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałbym kupić telefon z tego linku http://aze.com.pl/produkt/telefon-xiaomi-redmi-note-3-pro-332gb-lte-international/  i w związku z tym mam kilka pytań:

1) czy warto kupić wersję SE - czy nie ma z nią jakichś dodatkowych problemów?

2) jak jest z oprogramowaniem - czy tel nowo otwarty powinien działać bez problemu na tym romie co jest w środku ? Chodzi mi tu o to czy wyjmuję telefon i urzywam i cieszę się dobrym działaniem czy muszę instalować tysiąc rzeczy i grzebać w oprogramowaniu ?

3) jakie są minusy i wady tej wersji po za brakiem szkła i etui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na plus na pewno global i pełna obsługa LTE, nowo otwarty telefon powinien działać bez najmniejszego problemu odrazu po wyjęciu z pudełka, na kolejny duży plus zasługuje fakt że nie znajdziesz krzaczastych aplikacji, minusów po miesiącu używania nie stwierdzam (oczywiście poza szkłem i etui).

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można wiedzieć gdzie kupowałeś? Opinie o tym sklepie są różne a już raz się przejechałem...

Ja kupowałem od ILTRADE z alledrogo, wszystko w należytym porządku, czas dostawy(wysyłka z Warszawy), kontakt itp. Jedyny minus że cena wyższa niz z zagranicznych sklepów

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, tpawel napisał:


Gdzie?
 

Np. Tu

Xiaomi Redmi Note 3 Pro Overseas Edition 4G Phablet     2/16

To takie nazewnictwo Gearbest na produkt przeznaczony na rynek europejski Cena 570 zł ze zwykłą  wysyłką HK ubezpieczoną od zaginięcia

Do tego można skorzystać z popularnej platformy zwracającej 7.5%. Sprawdziłem, działa, zwracają :D szkoda że nie z IBG :(

Edit. Rozmiary podane są jak na zwykłe Redmi Note 3 Pro, ale w specyfikacji podają wiele więcej pasm Lte i jest magiczne B20 :D , w zadanych im pytaniach odpowiadają że na pewno obsługuje te częstotliwość :)

Edytowane przez wojtekmarchewka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. Tu
Xiaomi Redmi Note 3 Pro Overseas Edition 4G Phablet     2/16
To takie nazewnictwo Gearbest na produkt przeznaczony na rynek europejski Cena 570 zł ze zwykłą  wysyłką HK ubezpieczoną od zaginięcia
Do tego można skorzystać z popularnej platformy zwracającej 7.5%. Sprawdziłem, działa, zwracają szkoda że nie z IBG
Edit. Rozmiary podane są jak na zwykłe Redmi Note 3 Pro, ale w specyfikacji podają wiele więcej pasm Lte i jest magiczne B20 , w zadanych im pytaniach odpowiadają że na pewno obsługuje te częstotliwość

W Chinach to wiem gdzie kupić, napisał o cenie w zl,wiec myślałem że w PL za tyle gdzieś znalazł;)
Co do cashbackow to nie mam zaufania jakoś. Przez te moje 31 lat życia nauczyłem się że nie ma nic za darmo i tego się trzymam :)

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, wojtekmarchewka napisał:

Np. Tu

Xiaomi Redmi Note 3 Pro Overseas Edition 4G Phablet     2/16

To takie nazewnictwo Gearbest na produkt przeznaczony na rynek europejski Cena 570 zł ze zwykłą  wysyłką HK ubezpieczoną od zaginięcia

Do tego można skorzystać z popularnej platformy zwracającej 7.5%. Sprawdziłem, działa, zwracają :D szkoda że nie z IBG :(

Edit. Rozmiary podane są jak na zwykłe Redmi Note 3 Pro, ale w specyfikacji podają wiele więcej pasm Lte i jest magiczne B20 :D , w zadanych im pytaniach odpowiadają że na pewno obsługuje te częstotliwość :)

Kupilem to samo ale wersje 3/32 za 690 zł o cashback dowiedzialem sie po kupnie juz...na razie plynie...i płynie i płynie :)

Jest nowa promocja mojego o 10 $ niższa 

nowa promocja na gerabest w sensownie cenie 159 $ wersja 3/32 http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_437569.html?wid=4&lkid=10119272

do tego kod MIUIT 

Edytowane przez Kyniolus73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat.Jestem zainteresowany rmn3p international ze względu na lte 800.Nie miałem do tej pory styczności z ta marką.Czy oferta z tej aukcji jest dobra? Chodzi mi o cenę i jakość obsługi sklepu.Można brać tam spokojnie? 

http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-5-5-Inch-FHD-3GB-32GB-Smartphone-371104.html

Edytowane przez pawo24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ukasz napisał:

Za 5 euro więcej masz tam złotą wersję ale "ES stock". To jest z ich magazynu w Hiszpanii, tzn ze na pewno nie zapłacisz cła i dostaniesz tel trochę szybciej.
Moim zdaniem sklep OK, ja od nich brałem kilka rzeczy w tym mój telefon.

ja tam widze ze wersja es stock to cena pod 190 $ idzie przynajmniej wersja 3/32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 hours ago, Kyniolus73 said:

Kupilem to Editionmo ale wersje 3/32 za 690 zł o cashback dowiedzialem sie po kupnie jutelefz...na razie plynie...i płyni płynie :)

Jest nowa promocja mojego o 10 $ niższa 

nowa promocja na gerabest w sensownie cenie 159 $ wersja 3/32 http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_437569.html?wid=4&lkid=10119272

do tego kod MIUIT 

Nie ma jezyka polskiego(normalny "special edItion" posiada takowy).  W dodatku przy opisie jest notka informujaca ze zawartosc pudelka jest taka sama jak w zwyklym pro(adapter eu) tulko   Uwazalbym na ten produkt

 

Podobny problem z Jezykiem Pl w linku z geekbuiyng

Edytowane przez papasmerf10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ukasz napisał:

Oczywiście masz rację, nie popatrzyłem ze ES stock za $164 ti jest wersja 2gb/16.
Za $159 wersja 3gb/32 to jest super oferta nawet z magazynu w Chinach. Za dokładnie tyle samo ja od nich kupiłem 2 miesiące temu, tyle że złotą wersję 3/32 emoji2.png

 

a płaciłeś vat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, pawo24 napisał:

a płaciłeś vat?

To,ruletka 50 na 50 albo ci sprawdza przesylke albo nie choc na telchona mowia ze czesciej przesylki kurierskie sprawdzaja. Ja z gearbest 2 rzeczy kupowalem i orzeszly bez vat o wartosci 100$ kazda

17 minut temu, ukasz napisał:

Mi się udało nie płacić, ale tym nie ma się co sugerować, bo to loteria. Poza tym płaci się chyba cło a nie VAT

Zle mowisz cla nie ma placi sie 23% vat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.Jaką przesyłkę wybrać,aby obeszło się bez vatu,a przynajmniej była najmniejsza szansa na jego uniknięcie?.Sklep to geekbuying.Na czasie dostawy mi nie zależy.

EMS (7-15 Business Days) USD 0.00 YES
DHL (3-5 Business Days) USD 0.00 YES
Registered Airmail (15-30 Business Days) USD 0.00 YES
Edytowane przez pawo24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EMS czyli paczki kurierskie trzepią prawie 100 % podobnie DHL przynajmniej takie mam informacje z techina i tabletowo. powiem ci za pare dni czy z gearbesta przemknie czy tez nie :) ostatnie 2 przeszły bez cła ale oni wysyłają jako List polecony ekonomiczny (niestety idzie srednio 3 tyg)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...