Jump to content

Problem z aktualizacja systemu Xiaomi Redmi 3S PRO 3GB/32GB


iza1133

Recommended Posts

Witam tydzien temu kupiłam Xiaomi Redmi 3S PRO 3GB/32GB. Wczoraj pokazał mi się komunikat o dostępnej nowej aktualizacji systemu. pobrałąm tą akyualizacje wyswietliś się komunikat: Telefon zostanie zrestartowany aby przeprowadzic akyualizacje, potwierdzilam.Telefon się wyłączył zaczęła robić się aktualizacja.ładuje się przez jakies 2 minuty po czym sam sie wylacza i ładuje sie od nowa. Trwało to cała noc i trwa do teraz. Tak caly czas nie da sie telefonu wylaczyc sammeu ani nic z nim zrobic. Prosze pomóżcie nie wiem co mam zrobić

Link to comment
Share on other sites

Chyba trafiła ci się  wadliwa aktualizacja i tylko przy pomocy komputera z win64bit uda się z tego wyjść instalując od nowa rom Miflashem, ale to sporo zabawy. Nie wiem jak go wyłączyć i chyba nie da się w prosty sposób. Można wymusić przejście do trybu fastboot, a potem przez komendy czy używając skryptu do trybu download i w tym trybie wgrać rom. W lokalnym poradniku w dziale Redmi3, kompendium wiedzy są wskazówki jak wgrywać romy przez Miflasha. 

Link to comment
Share on other sites

U mnie to samo, tyle że mi telefon dopiero wczoraj przyszedł z Chin, dziś go uruchomiłem i po wł WiFi wyskoczył komunikat o nowej aktualizacja i też go pobrałem, mam ten sam problem, obecnie padła bateria jutro podłącze i zobaczę czy dalej się tak Dzieje.. A u ciebie coś pomogło? 

Link to comment
Share on other sites

Miałem to samo. Naciśnij i przytrzymaj power i volume - równocześnie. Czasem trzeba dosyć długo przytrzymać. Powinien Ci się uruchomić fastboot. Odczekaj kilka minut być może telefon Ci się sam wyłączy. Jeśli nie wyłącz go przytrzując power. Potem włącz normalnie jeśli znowu się zapętli powtórz te same operacje. Udało mi się tak kilkanaście razy wyjść z tej pętli ale żeby problem całkowicie rozwiązać konieczna jest ręczne wgranie nowego ROMu.

Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...