Skocz do zawartości

bootloader + custom rom ressurectiion remix


Daniel66

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstepnie juz od ponad tygodnia walcze przejrzalem wszystkie tematy

Mi 5 z iubuygou nie moge odblokowac bootloadera probowalem wszystkich mozliwosci oficjalnych zgoda jest dochodzi do 50 procent standardowy blad cloud verifity device wylaczalem zapore rozne sterowniki sterowniki z miflash tez wgrane chcialbym zainstalowac rom oparty na cm mianowicie z xda. ressurection remix, posiadam MIUI 8 GLOBAL STABILNA 8.02.0 (MAAMIDG) ewentualnie chcialbym jakis z odblokowanym bootloaderem i twrp to juz bede szukal zeby nie bylo ze nie umiem szukac:) ciekawy jestem czy ktos testowal ten rom jak tak to prosze o wrazenia;) bo na innym telefonie sprawowal sie dobrze. Jest mozliwosc wgrania roma na zablokowanym bootloaderze takiego bym mial odblokowany i sprawnie wgrac np ressurection i zmienic na miui polska? nie mam wsumie nic do tego globala co mam i nie rozumiem roznicy ale zalezy mi na odblokowanie by zwiekszyc mozliwosci wgrywania custom romow jest to 1 telefon z ktorym mam takie problemy (bootloadera odblokowywalem wedlug poradnikow konto xiaomi logowanie tunelbarem zmienialem na chiny tez nie pomoglo zapore wylaczalem systemu i nie rozumiem w czym problem jest i jak go rozwiazac debugowanie na on na off nie ma roznicy kable komputery tez zmnienialem przepraszam za chaos jak cos bede wyjasnial z gory dziekuje za pomoc

Edytowane przez Daniel66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rany to jest fenomen i zjawisko tylko w polsce ;( prosisz o pocom w miejscu do tego przeznaczonym kulturalnie a zawsze ktos musi cie zbesztac zamiast ten czas wykorzystac na wlasciwa odpowiedz , przykro mi ze mamy tyle sflustrowanych osob , wiem jak znalezc ale nie wiem konkretnie ktory nie chce czegos ubic a wiem ze jak sie pomylisz to mozna zlabac bricaka czy botlopa, jesli Cie boli to to nie wypowiadaj sie chyba ze naprawde masz takie nudne zycie i to ci sprawia radosc ... zadalem pytanie nie znasz odpowiedzi to nie wypowiadaj sie , dziekuje z gory za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Daniel66 napisał:

rany to jest fenomen i zjawisko tylko w polsce ;( prosisz o pocom w miejscu do tego przeznaczonym kulturalnie a zawsze ktos musi cie zbesztac zamiast ten czas wykorzystac na wlasciwa odpowiedz , przykro mi ze mamy tyle sflustrowanych osob , wiem jak znalezc ale nie wiem konkretnie ktory nie chce czegos ubic a wiem ze jak sie pomylisz to mozna zlabac bricaka czy botlopa, jesli Cie boli to to nie wypowiadaj sie chyba ze naprawde masz takie nudne zycie i to ci sprawia radosc ... zadalem pytanie nie znasz odpowiedzi to nie wypowiadaj sie , dziekuje z gory za odpowiedz

Niestety ale kolega ma trochę racji... bo znalezienie tego zajmuje jakąś 1/5 czasu jaką straciłeś na zadanie tego pytania

http://bfy.tw/89yz

Wracając jeszcze do sedna, a zalogowałeś się na konto Xiaomi w samym telefonie? Ja ani razu (a były 4 telefony) nie zmieniałem systemu odblokowując bootloader, nawet nie wiem do końca co tam było wcześniej wgrane ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak napisał @Acid, miałem ten sam problem co ty ale zamiast "płakać" na forum sam przekopałem forum polskie i zagraniczne i znalazłem tam odpowiedź na każdy błąd jaki napotkałem podczas odblokowywania bootloadera, a jeśli chodzi o rom o którym napisałeś radzę się wstrzymać do wypuszczenia nowej kompilacji CM13 z custom kernelem który załata błędy, próbowałem wszystkich dostępnych Romów z xda i nawet te na pre-built kernelu mają dwa błędy które strasznie denerwują, bateria czasem spada o 2% a nie o jeden i przyciski fizyczne nie działają jak należy tj. nie wibrują i multitasking nie działa po jakimkolwiek naciśnięciu czy przytrzymaniu od tego przycisku, reszta jest ok no ale ja czekam na normalną wersje CM13 z nowym kernelem :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...