Sign in to follow this  
MrFiction

Pokrowce, futerały

Recommended Posts

Witam,

Czy ktoś z Was kupował już może jakąś ochronę do tego telefonu? Wiem , że mógłbym zamówić z chin ale zależy mi na czasie. Jeśli ktoś już zakupił to proszę o nazwę i może krótką recenzje :)

Pozdrawiam

Kupiłem Xiaomi Redmi Pro 3mk FlexibleGlass https://folie-ochronne.3mk.pl/pl/c/Redmi-Pro/1208

produkty firmy 3mk kupuje od kilku lat i jestem zadowolony. (z jakości, co do powierzchni pokrycia to nie jest 100% ekranu)

mam też  plecy (Nillkin CASE Xiaomi REDMI PRO PLECKI BIAŁY) kupione na alle gro

plecy fajne lecz za szybko się brudzą, czarne u kolegi spisują się lepiej.

Edited by cetra

Czyli mówisz ze szkło od 3mk dobrze dopasowane? Bo widziałem ze w nillikin szkło było za małe. 

A co do tylu to zastanawiam sie nad kupnem Ipaky ale narazie z tego co widziałem ro nie jest dostępne na naszym Allegro 

W piątek będę miał pełne szkła w trzech kolorach oraz sylikony przezroczyste z kolorowymi ramkami firmy Luanke, jak by co zapraszam na priv. Mam już jedno takie szkło i krycie w nich jest 100 %, a miałem też Nillkina który nawet nie przykrył wyświetlacza :)

1474243539159788665.jpg1474243562233838403.jpg

1474511528099644882.jpg1474511522396015634.jpg

Edited by wojtekmarchewka

4 godziny temu, MrFiction napisał:

Czyli mówisz ze szkło od 3mk dobrze dopasowane? Bo widziałem ze w nillikin szkło było za małe.

Mam folię HD+ od 3mk i jest zdecydowanie za mała - nie kryje całego ekranu.

27 minut temu, DUDi_m napisał:

Mam folię HD+ od 3mk i jest zdecydowanie za mała - nie kryje całego ekranu.

W ekranach 2.5D każde zwykłe szkło będzie za wąskie Nillkin ma 68 mm, pytałem się 3mk o ich wymiary napisali że szerokość to 69.5 czyli o 1.5 mm szersze od Nillkina. Przedniego panelu niestety nie przykryje ale już 3mk chociaż jest na tyle szeroki że przykryje wyświetlacz, a  nie jak w NIllkinie że brakuje po 1 mm na boki. Do takich ekranów to tylko pełne szkła w kolorze

IMG_20160924_115911.jpg.19b7bc2ac6065b940bd36aa30d3cd8a7.jpgIMG_20160924_120003.jpg.7d9e8ffa0e3d50628de8f969015280e9.jpg

Tu moje zdjęcia z pełnym szkłem jeszcze nie przyklejonym a przyłożonym. Jakość zdjęć nie zachwyca robione Redmi 3s i w nocy :P

IMG_20161012_223211.jpgIMG_20161012_222913.jpgIMG_20161012_223024.jpgIMG_20161012_223032.jpgIMG_20161012_223116.jpgIMG_20161012_223146.jpg

12 godzin temu, wojtekmarchewka napisał:

W ekranach 2.5D każde zwykłe szkło będzie za wąskie Nillkin ma 68 mm, pytałem się 3mk o ich wymiary napisali że szerokość to 69.5 czyli o 1.5 mm szersze od Nillkina. Przedniego panelu niestety nie przykryje ale już 3mk chociaż jest na tyle szeroki że przykryje wyświetlacz, a  nie jak w NIllkinie że brakuje po 1 mm na boki. Do takich ekranów to tylko pełne szkła w kolorze

U mnie to wygląda tak:

WP_20161013_11_02_42_Pro.jpgWP_20161013_11_02_42_Pro_redlinesjpg.jpg

WP_20161013_11_02_49_Pro.jpgWP_20161013_11_03_05_Pro.jpg

Zdjęcia robione ziemniakiem. ;)

Edited by DUDi_m
  • Like 1

@wojtekmarchewka jedyny problem tego barwionego szkla jest taki ze jest dosc grube, przez co przycisk sie robi wklesniety.

Masz moze takie zlote szklo na sprzedaz? bo moje cos nie chce sie srodkiem dokleic :(

@Muzyk

Tak to prawda i jest jeszcze jedna malutka wada, ramki w szkle są delikatnie szersze w porównaniu do ramek w telefonie, co skutkuje minimalnym zasłonięciem ekranu, ale lepiej to wygląda niż wystający ekran poza szkło :)

Tak jedno szkło złote będę miał 

@wojtekmarchewka masz juz to etui? wczoraj w swoim redmi pro zauwazylem ze przy dosc podobnym etuj gdzie sa osobne wyciecia na 2 aparaty i diode, niestety zdjecia wychodza mocno rozswietlone na dole, pewnie przez to ze swiatlo przy diodzie sie rozprasza na etui :(

podeślij na priv cenę szkła. Posiadasz też etui do tego modelu?

e; btw do tego modelu będą pasować gumowe etui od note 4 ? bo na allegro nie ma do tego konkretnego modelu

Edited by rusisz

4 godziny temu, rusisz napisał:

podeślij na priv cenę szkła. Posiadasz też etui do tego modelu?

e; btw do tego modelu będą pasować gumowe etui od note 4 ? bo na allegro nie ma do tego konkretnego modelu

Jak to nie ma tydzień temu kupiłem ten;

http://allegro.pl/etui-nillkin-nature-tpu-slim-xiaomi-redmi-pro-i6587182071.html

mogę polecić idealnie spasowany, dodatkowo zaślepka na usb.

• Like 1

<robi173> Tylko takie etui (a raczej ten silikon) będzie słabo chronił przed ewentualnym upadkiem?...Czy boki tego silikonu są pogrubione? Do niektórych modeli Xiaomi takie silikony można kupić i wtedy to ma większy sens...tutaj nie widzę dokładnie, ale pogrubienia chyba nie ma?

54 minuty temu, cointreau napisał:

<robi173> Tylko takie etui (a raczej ten silikon) będzie słabo chronił przed ewentualnym upadkiem?...Czy boki tego silikonu są pogrubione? Do niektórych modeli Xiaomi takie silikony można kupić i wtedy to ma większy sens...tutaj nie widzę dokładnie, ale pogrubienia chyba nie ma?

Mam podobne etui, i chwale sobie, nie kłoci się ze szkłem "pełnym" jest elastyczne, i bardzo cienkie, nie odbiera zalet wizualnych telefonu. Telefon już w nim upadł i odpukać, nic się nie stało. Mam także takie etui sylikonowe

1474511522396015634.jpgKyFx4-UYkYnW.jpg?v=2

Jest grubsze, sztywne, trzeba dobrze spasować ze szkłem "pełnym" po będzie podważał po bokach, i wystaje po za przedni panel, tworząc na boku coś jak "bumper" , więc ewentualnie chroni gdy telefon upadnie ekranem w dół. Jednak dużo odbiera wizualnie i tak ładnemu Redmi Pro :D

7 godzin temu, cointreau napisał:

Jeszcze mi nie upadł, więc czy dobrze chroni nie wiem, natomiast boki nie są pogrubione i od połowy w dół są takie lekko szorstkie-takie zmatowione ,pewnie po to aby się nie wyślizgnął przypadkiem, mi się podoba, a jestem estetą:-) 

• Like 1

Potwierdzam, mam takie plus ipaky i przyznam że to lepiej przylega chociaż na pewno gorzej chroni przed upadkiem niż ipaku

Edited by wally666

Siemka ziomeczki. Posiada ktoś z Was szkło na cały ekran redmi pro? Najlepiej białe. Pilnie potrzebuję :) będę wdzięczny za info