Skocz do zawartości

Gdzie teraz można kupić Xiaomi Redmi 3/3GB i MI5 3/32GB w niskiej cenie?


Tenenberg

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Tenenberg napisał:

Witajcie.

Gdzie w tym momencie w niskiej cenie można kupić Xiaomi Redmi 3/3GB i Xiaomi MI5 3/32GB z dwuletnią gwarancją? Ciekaw jestem jaka będzie różnica w cenie, przy gwarancji realizowanej w Polsce a tą w Chinach?

Pozdrawiam.

Najtaniej Goldi, najblizpieczniej z gwarancją/serwisem ibg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, r0bertt napisał:

Najtaniej Goldi, najblizpieczniej z gwarancją/serwisem ibg

Na stronie http://aze.com.pl/ Redmi Note 3s jest kilkadziesiąt złotych droższy od oferty na ibg, więc nie wiem czy warto zamawiać z Chin. Natomiast w przypadki MI5 różnica to już około 300 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie będzie znów re-brandowany SATNET przypadkiem? Działalność otwarta 2 tygodnie temu, nazwisko tak jak właściciel satnetu. Może to nowa firma np. na żone.

A no, oczywiście. xiaomi.com.pl po prostu pod nowym szyldem :) ciekawe czy zmiana nazwy wymuszona otwarciem oficjalnego dystrybutora xiaomi w Polsce...

Edytowane przez wtbn
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, wtbn napisał:

A to nie będzie znów re-brandowany SATNET przypadkiem? Działalność otwarta 2 tygodnie temu, nazwisko tak jak właściciel satnetu. Może to nowa firma np. na żone.

A no, oczywiście. xiaomi.com.pl po prostu pod nowym szyldem :) ciekawe czy zmiana nazwy wymuszona otwarciem oficjalnego dystrybutora xiaomi w Polsce...

Tzn warto zaufać ludziom prowadzącym wymienione przez Ciebie działalności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ostatnio pare osób im napisało pozytywną opinie tam, że dostawali w miarę szybko towar, a kilka osób odsyłało im telefony na gwarancje i mieli wymieniane. Ale najwięcej osób narzeka na kontakt z nimi, bo go po prostu nie ma. Ale tak jak kolega wyżej napisał - 71 stron opinii (w większosci jednak niepochlebnych) z niczego się nie wzięło. Podejmij sam decyzję - ja wolałem jednak kupić telefony na ibuygou.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, wtbn napisał:

Wiesz, ostatnio pare osób im napisało pozytywną opinie tam, że dostawali w miarę szybko towar, a kilka osób odsyłało im telefony na gwarancje i mieli wymieniane. Ale najwięcej osób narzeka na kontakt z nimi, bo go po prostu nie ma. Ale tak jak kolega wyżej napisał - 71 stron opinii (w większosci jednak niepochlebnych) z niczego się nie wzięło. Podejmij sam decyzję - ja wolałem jednak kupić telefony na ibuygou.

Dzięki za podpowiedzi.

Ile czasu czekałeś na zamówienia z ibuygou?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tenenberg napisał:

Na stronie http://aze.com.pl/ Redmi Note 3s jest kilkadziesiąt złotych droższy od oferty na ibg, więc nie wiem czy warto zamawiać z Chin. Natomiast w przypadki MI5 różnica to już około 300 zł.

Pytałeś o gwarancję, chcesz to kup tam skoro taniej, ale potem nie płacz, że zero kontaktu ze sprzedawcą. Podrzuciłem dwa godne polecenia sklepy, skoro masz lepszą wiedzę na temat zakupów to do dzieła.

 

P.S Google nie gryzie... na forum milion tematów i postów na ten temat więc nie wiem po co nowy zakładasz... :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tpawel Na IBG Mi5 3/32 czarny jest z gwarancją na 2 lata, przesyłką i kuponem za równe 270 euro czyli jakieś 1155zł (plus vat ale to loteria). U Goldiego cena to 278 (gwarancja na rok z odsyłaniem w razie czego do Chin). Więc to chyba najlepsza opcja jak na ten moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...