Skocz do zawartości

Mi 5s - pytania ogólne - wątek zbiorczy


Bohyn

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam, mam głupie pytanie:

Chce zrobić MiFlash w moim MI 5S i który rom mam pobrać z listy? http://en.miui.com/a-234.html

Chodzi mi o to aby był to rom z Xiaomi.eu

 

Bo z tego co widzę nie ma tam Xiaomi.eu, czyli co trzeba zainstalować jakiś inny i dopiero aktualizować na Xiaomi.eu?

Edytowane przez rradek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem co i jak się instaluje. Mam teraz Xiaomi.eu ale chce zrobić MiFlasha, chce całkowicie wyczyścić wszystko z telefonu i zainstalować na czysto system.

Jeżeli jest Xiaomi.eu pod MiFlasha to poproszę o link

a jeżeli nie ma to instalować Global Dev i potem zaktualizować? Czy Chiński rom Dev lepiej?

Edytowane przez rradek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam, szukam ładowarki samochodowej do tego modelu.

Ładowarka ma mieć 2 porty: QC 3.0 oraz drugi port zwykły do podtrzymywania np podczas nawigacji. W zestawie ma być kabel USB-C

Szukałem ale nie znalazłem takiego zestawu z certyfikatem QC 3.0

Pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam mam tego MI5s od 3 miesięcy wersja global kupiony z ibuygou nigdy nic z nim nie robiłem ale słyszałem że jak wgra się ROOT/mod/ROM to telefon będzie wydajniejszy i szybszy(obecnie dość często się zacina i bateria nawet nie wytrzymuje 3h na ekranie) Więc czy ktoś mógłby napisać jaka modifikacja byłaby najlepsza w moim wypadku - chodzi mi o zwykłe korzystanie z telefonu żeby się nie zacinał i żeby dało się usunąć ten zbędny syf od google i połowe niepotrzebnych aplikacji których nawet nie da się wyłączyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Global stable z xda to brzmi trochę jak świnka morska, ani to świnka ani morska :P. Patrząc na częstotliwość aktualizacji to z oficjalnych Romów na ten telefon sens ma jedynie Global Dev który faktycznie aktualizuje się na bieżąco i telefon na na nim chodzi stabilnie. Jedyne co mnie drażni w tym telefonie to nieco ubogi zasięg NFC, przy płaceniu zbliżeniowym jest odczuwalnie trudniej trafić poprawnie w terminal niż zwykła kartą. Wydajnościowo jest super, czujnik palca chodzi prawie zawsze idealnie. Czas pracy baterii szału nie robi ale jest raczej standardowy jak na tą pojemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
12 godzin temu, tutek napisał:

czy widział ktoś dostępne jeszcze mi 5s w Polski sklepach?

fostertechnologies.pl

Mają też konto na allegro.

Na przestrzeni 2 lat kupiłem u nich parę telefonów w tym mi 5s, byłem zadowolony z obsługi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Mi magisk rozsypal system (8.10.11 chyba nie lubi się z nim) i uceglilem słuchawkę. Nawet backupy nie pomogły... Niechcący straciłem foty :(

Postawiłem telefon znowu na andku 8. 0 ale magiska nie instaluję. 

Edytowane przez bergmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...