Skocz do zawartości

Mi 5s - pytania ogólne - wątek zbiorczy


Bohyn

Rekomendowane odpowiedzi

Tzn Aparat ma skrót do selfie więc to całkiem szybka metoda na uruchomienie kamery przedniej. Podobnie z Ustawienia: jest szybki skrót do baterii itp. Lepiej jak jest niż by nie było bo tylko u nas jest dotyk 3d dla każdego wariantu Mi5s.

Wysłane z mojego MI 5

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Nikt nigdy nie pisał, że dotyk 3d to coś niesamowitego w MIUI, co porównać można do iPhone. Xiaomi ten "feature" dodało tylko raz i to bardzo bardzo po cichu na konferencji i tylko dla jednego wariantu Mi5s. Tak, dotyk 3d w MIUI działa tylko na launcherze MIUI i tylko w paru systemowych aplikacjach (ikonach na pulpicie). To tylko ciekawostka bo jak sam mówisz, nie ma dotyku 3d natywnie w Androidzie (nawet dla jakiegoś konkretnego hardware).  W każdym razie moje zdanie jest takie, że lepiej jak jest niż jak nie ma, a tym bardziej w romie miuipolska gdzie ta funkcja obejmuje wszystkie warianty MI5s. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1 godzinę temu, senseofseven napisał:

Cześć, zamówiłem dziś na ibuygou szarego mi5s. Kupował ktoś niedawno? Przyjeżdżają już z globalem? emoji5.png

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

Do mnie parę dni temu przybył Mi5s 4/128 , miał wersje Global | Stabilna - 8.0.3.0 (MAGMIDI) . 

Mam pytanie od siebie, mam coś zmieniać ? Na jakąś inną wersję? Wszystko chodzi jak należy, jestem mega zadowolony z działania , więc zastanawiam się czy coś zmieniać? 

Będę wdzięczny za porady ;) Z góry dzięki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie parę dni temu przybył Mi5s 4/128 , miał wersje Global | Stabilna - 8.0.3.0 (MAGMIDI) . 
Mam pytanie od siebie, mam coś zmieniać ? Na jakąś inną wersję? Wszystko chodzi jak należy, jestem mega zadowolony z działania , więc zastanawiam się czy coś zmieniać? 
Będę wdzięczny za porady Z góry dzięki.

Świetnie , ominie mnie zabawa której się bałem. Ja zostanę na globalu, zawsze zadowolony byłem. Ile dni czekałeś?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, senseofseven napisał:


Świetnie , ominie mnie zabawa której się bałem. Ja zostanę na globalu, zawsze zadowolony byłem. Ile dni czekałeś?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

Dokładnie 5 dni roboczych, 3 dni trwał proces w ibuygou, 2 dni DHL , paczka przyszła zapakowana w serduszka z okazji jeszcze walentynek :) Oprócz telefonu do paczki wrzucili maskotkę Mitu (niby można tym czyścić ekran) i wrzucili gadżet MiKey. Nie ukrywam ,że byłem miło zaskoczony :)

Edytowane przez Gary82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Gary82 napisał:

Dokładnie 5 dni roboczych, 3 dni trwał proces w ibuygou, 2 dni DHL , paczka przyszła zapakowana w serduszka z okazji jeszcze walentynek :) Oprócz telefonu do paczki wrzucili maskotkę Mitu (niby można tym czyścić ekran) i wrzucili gadżet MiKey. Nie ukrywam ,że byłem miło zaskoczony :)

MiKey akurat nie działa :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ustawic w klawiaturze dwa jezyki, ktore beda poprawiane podczas pisania (chodzi o autokorekte, interesuje mnie polski i angielski). Na poprzednim telefonie jakos to ustawilem (redmi note 2, ale teraz mam wgranego CM13), ale na mi5s cos nie umiem tego ustawic.

Polecam SwiftKey

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że mi5 jest trochę lepszy ale idąc tokiem myślenia to lepiej kupować Co 2 model ,czyli mając mi5 3ba czekać na mi7 a mając RN3P to przesiadka na mi5plus jest najwlaciwszym krokiem w kręgach Xiaomi no chyba że by wstawili w Oppo3t baterie lepsza to od razu frune do tej stajnii

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, skay77 napisał:

Myślałem że mi5 jest trochę lepszy ale idąc tokiem myślenia to lepiej kupować Co 2 model ,czyli mając mi5 3ba czekać na mi7 a mając RN3P to przesiadka na mi5plus jest najwlaciwszym krokiem w kręgach Xiaomi no chyba że by wstawili w Oppo3t baterie lepsza to od razu frune do tej stajnii emoji3.png

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

Co? :| 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mi5 taki super ,hiper ? no chyba nie co generacja nowych modeli to powtarzalność gorsza .Miałem mi3 fotki i wykonanie na5 i do tego zero awaryjnosci ,mi4 dość udany model i też nie narzekałem mam teraz od roku Rn3P no budżetowe ,bateria fajna ale to już nie mi3 a mi5 to też taki budżetowej ale flagowy

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, skay77 napisał:

A co mi5 taki super ,hiper ? no chyba nieemoji3.png co generacja nowych modeli to powtarzalność gorsza .Miałem mi3 fotki i wykonanie na5 i do tego zero awaryjnosci ,mi4 dość udany model i też nie narzekałem mam teraz od roku Rn3P no budżetowe ,bateria fajna ale to już nie mi3 a mi5 to też taki budżetowej ale flagowy emoji3.png

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

Skończ podstawówkę i wróć na forum, przepraszam ale nie rozumiem kompletnie co piszesz :( 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy wrócicie do podstawówki tej 8 letniej bo ciągle narzekacie bo płyta pada ,to znowu fotki są złe podczas zorzy polarnej Ja nie narzekam i ciągle nie patrzę na baterie wolę zerknąć (...) a nie na stary baterii

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

 

mrosi:// to ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, skay77 napisał:

Wy wrócicie do podstawówki tej 8 letniej bo ciągle narzekacie bo płyta pada ,to znowu fotki są złe podczas zorzy polarnej emoji3.png Ja nie narzekam i ciągle nie patrzę na baterie wolę zerknąć (...) a nie na stary baterii

Zachowuj się. Już jedno ostrzeżenie za wulgaryzmy dostałeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...