Skocz do zawartości

Problem z niedochodzącymi SMSami


Degarus

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien problem. Nie przychodzą mi smsy od razu gdy ktoś mi je wysyła. Czasami dostaję nawet po godzinie tonę smsów nagle lub pojedynczo, ewentualnie jakieś się zagubią i ich w ogóle nie dostanę. W drugą stronę działa to tak, że czekam na wysłanie smsa minutę, pięć, czasami dziesięć albo godzinę. Jest wtedy napisane "Oczekujące" i albo się wyśle albo po godzinie pokaże "Niepowodzenie". Zasięg itd jest wszystko w normie - mogę normalnie dzwonić i wszystko inne też działa.
Model: Redmi note 3 pro
Nakładka: MIUI8 Global
Sieć: Play

@Edit: Mam tak od tygodnia? Może max dwóch tygodni,a sam telefon mam od 2 miesięcy. 

Edytowane przez Degarus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.10.2016 o 18:28, Degarus napisał:

Mam pewien problem. Nie przychodzą mi smsy od razu gdy ktoś mi je wysyła. Czasami dostaję nawet po godzinie tonę smsów nagle lub pojedynczo, ewentualnie jakieś się zagubią i ich w ogóle nie dostanę. W drugą stronę działa to tak, że czekam na wysłanie smsa minutę, pięć, czasami dziesięć albo godzinę. Jest wtedy napisane "Oczekujące" i albo się wyśle albo po godzinie pokaże "Niepowodzenie". Zasięg itd jest wszystko w normie - mogę normalnie dzwonić i wszystko inne też działa.
Model: Redmi note 3 pro
Nakładka: MIUI8 Global
Sieć: Play

@Edit: Mam tak od tygodnia? Może max dwóch tygodni,a sam telefon mam od 2 miesięcy. 

Też przy tym samym telefonie i sieci (Play) mam podobny problem. Co prawda mam tak chyba od 2 lat, aczkolwiek po wymianie telefonu na redmi note 3 pro się pogorszyło i codziennie smsy "oczekują" albo nie docierają. Do operatora pisałam jakiś czas temu, oczywiście uznali że to wina telefonu (dwukrotnie). Pomijam fakt, że mam już 3/4 telefon i na każdym tak samo. Napisałam do nich wczoraj. Ciekawe co odpiszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Degarus napisał:

Na razie wyłączyłem roaming poprzez:
Ustawienia > Karty SIM i sieci komórkowe > Roaming międzynarodowy > Przesył danych podczas roamingu - nigdy. 
Chyba nie mam żadnych innych opcji dotyczących roamingu - dziwne, że u góry nadal mam ikonkę (R).

Też mam tak ustawione, ale dalej problem istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.10.2016 o 18:28, Degarus napisał:

Mam pewien problem. Nie przychodzą mi smsy od razu gdy ktoś mi je wysyła. Czasami dostaję nawet po godzinie tonę smsów nagle lub pojedynczo, ewentualnie jakieś się zagubią i ich w ogóle nie dostanę. W drugą stronę działa to tak, że czekam na wysłanie smsa minutę, pięć, czasami dziesięć albo godzinę. Jest wtedy napisane "Oczekujące" i albo się wyśle albo po godzinie pokaże "Niepowodzenie". Zasięg itd jest wszystko w normie - mogę normalnie dzwonić i wszystko inne też działa.
Model: Redmi note 3 pro
Nakładka: MIUI8 Global
Sieć: Play

@Edit: Mam tak od tygodnia? Może max dwóch tygodni,a sam telefon mam od 2 miesięcy. 

Play mi odpisał,że problem leży po stronie mojego aparatu... po raz kolejny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...