Skocz do zawartości

Wymiana wyświetlacza


droite

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, dziewczynie dzisiaj pękł wyświetlacz w Redmi Note 2, pomóżcie zostać bohaterem we własnym domu bo mi się kobieta zapłaczę;p 
czy ktoś z Was byłby tak uprzejmy i podał link do jakiegoś zaufanego sprzedawcy z Ali który oferuje wyświetlacz z ramką aby wymiana była jak najprostsza ? 
czytałem inny wątek o wymianie lcd i oglądałem filmy z wymiany i twierdzę że to może się udać tylko nie wiem gdzie kupić lcd z ramką :)
Z góry dzięki w swoim i nie tylko swoim imieniu :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dragon. Jeśli przejdziesz bez uszczerbku na psychice przez usability ich sklepu to w kwestii jakości komponentów różnicę widać gołym okiem, Aliexpress odpuść na starcie, przerabiałem dziesiątki wyświetlaczy z Ali i odkąd trafiłem na dragona to świat się dla mnie zmienił.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.10.2016 o 00:53, daniel.wu napisał:

Dragon-tt.com, tam szukaj, tam kup, bo oryginalne części.

Napisane z Xiaomi Mi5
 

 

Dnia 11.10.2016 o 08:18, baku1991 napisał:

Tylko dragon. Jeśli przejdziesz bez uszczerbku na psychice przez usability ich sklepu to w kwestii jakości komponentów różnicę widać gołym okiem, Aliexpress odpuść na starcie, przerabiałem dziesiątki wyświetlaczy z Ali i odkąd trafiłem na dragona to świat się dla mnie zmienił.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka
 

A jak wygląda płatność u niego? Ma się jakąś pewność przelewając pieniądze że mnie nie oszuka? 
Która przesyłkę najlepiej wybrać żeby nie dostać podatku? powyżej 40$?

Przechwytywanie.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Acid napisał:

Czyli nie umiesz się posługiwać PayPalem?
 

Daruj sobie uszczypliwości. Ich strona robiła problemy z formularzem w nieobowiązkowych polach. Jeszcze ani razu nie zobaczyłem w pełni strony płatności, proces przetwarzania wielokrotnie się rozłączał, 2-3 razy udało mi się zobaczyć cząstkową stronę płatności, raz udało mi się wpisać dane karty ale rozłączyło przy zatwierdzeniu. Próbuje co chwilę, rożne dni, rożne godziny.  Opcja paypala nigdy się nie wyświetliła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale tam tak nie trzba robić. Po złożeniu zamówienia masz generowany numer. Wpłac normalnie z PayPala kasę na ich konto, podaj tam nr zamówienia i przekaż im id transakcji. Tyle. Ja tak robię cały czas. Nigdy nie wchodziłem w jakieś tam auto płatność.

Wysłane z mojego MI 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Acid napisał:

No ale tam tak nie trzba robić. Po złożeniu zamówienia masz generowany numer. Wpłac normalnie z PayPala kasę na ich konto, podaj tam nr zamówienia i przekaż im id transakcji. Tyle. Ja tak robię cały czas. Nigdy nie wchodziłem w jakieś tam auto płatność.

Wysłane z mojego MI 5
 

ok, dzięki tylko gdzie znaleźć ich konto? mam wypisany tylko order number

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...