Jump to content

Reset przy oglądaniu video/youtube


niedozbanowania

Recommended Posts

Witam, 

Posiadam Redmi Note 3 PRO 2/16, tel ogólnie w użytkowaniu od końca czerwca i problem występuje praktycznie od początku. Podczas oglądania jakiegokolwiek video(nagrane, youtube, facebook czy przeglądarka) po pewnym czasie następuje samoczynny restart telefonu. Sytuacja o tyle dziwna, że nieraz można obejrzeć kilka filmików na youtube po czym telefon się zrestartuje i działa znowu jakiś czas a jak się czasami uprze to za każdym razem restart. System aktualizowany na bieżąco teraz jest to MIUI Global 8.0 Stabilna 8.0.5.0 na Androidzie 5.1.1 LMY47V. Przywrócenie do ustawień fabrycznych nic nie pomogło, wręcz zresetował się podczas pierwszego uruchomienia podczas ustawiania odcisku palca. Jakieś pomysły?

Edited by niedozbanowania
Link to comment
Share on other sites

Niestety bl mam zablokowany. Dodam, że przez przegladarke problem wystepuje rzadko, a np film w mp4 przez vlc odrazu powoduje reset. 

Edit:

Odblokowalem bl, zainstalowałem miui polska i dalej to samo. Jedyna zmiana to to, że najpierw zacina się obraz tzn rozmazuje podzielony na takie klatki,  kwadraty a po jakimś czasie dopiero dźwięk i cały telefon. Pobieralem też różne gry 3D i tel radzi sobie z nimi przyzwoicie i nawet przy dłuższym graniu nie powoduje to żadnego resetu urządzenia. 

Edited by niedozbanowania
Zmiana statusu problemu, uzupełnienie o nowe informacje
Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...