Skocz do zawartości

Redmi Note 3 Pro android 6.0


zakowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Dnia 7.11.2016 o 20:04, Pako123456 napisał:

Z tego co już wyczytałem wersja stabilna ponoć jest lepsza od dev. Dodatkowo nie wiem jak u mnie z botloadetem czy jest odblokowany. Dodaje zrzut z info o moim systemie.  Może ktoś fachowym okiem oceni czy to jakiś lipny rom. 

Screenshot_2016-11-07-19-49-19_com.android.settings.png

Screenshot_2016-11-07-19-48-42_com.android.updater.png

Pytanie do

Pako123456 - co zrobiłeś z tym?

Mam to samo co Ty, koledzy z forum nazwali to syfmiu!

Wyskakują mi ciągle reklamy, same instalują się programy jak np. ToBe, UC News, Video, VidMate, Phone

ściągaję się instalatory jak: AgPlayMediat.., AdsDemo, Analytics

Krew mnie już zalewa - jak możesz mi pomóc to bardzo Cię proszę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, zet.ka napisał:

Pytanie do

Pako123456 - co zrobiłeś z tym?

Mam to samo co Ty, koledzy z forum nazwali to syfmiu!

Wyskakują mi ciągle reklamy, same instalują się programy jak np. ToBe, UC News, Video, VidMate, Phone

ściągaję się instalatory jak: AgPlayMediat.., AdsDemo, Analytics

Krew mnie już zalewa - jak możesz mi pomóc to bardzo Cię proszę....

W 4 punkcie dodatkowo w chodzisz w edl https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://forum.xda-developers.com/android/software-hacking/guide-how-to-reboot-to-edl-fastboot-t3394292&ved=0ahUKEwjc8ZLt843SAhXF1iwKHcLLCTEQFggdMAA&usg=AFQjCNEPBgAZTjKr8a3MWMous85akviQ2g

Pobierz dobry soft jeśli masz z tyłu na naklejce 2015161(redmi note 3 specjal edition global)

Jeśli inny i snapdragona 650 to masz Kenzo(redmi note 3 qualcomm global)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Cześć, mój telefon to Redmi Note 3 PRO, mam wersję Android 5.1.1 LMY47V i wersję MIUI Global 7.2 (stabilna) 7.2.5.0.0 (LHOCNDA). Chciałbym przejść na normalne MIUI, a nie te syfiaste, które mam. Przy okazji mógłbym przejść na Android 6, ale niekoniecznie. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jak to zrobić? Zupełnie się na tym nie znam i nie rozumiem tych wszystkich skrótów, o których tu mowa. Czy jest jakieś ryzyko, że coś popsuję i telefon będzie bezużyteczny? Dzięki z góry ;)

Edytowane przez piwcuk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...