Skocz do zawartości

Redmi Note 3 Pro android 6.0


zakowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Dnia 8.11.2016 o 11:27, marglcia napisał:

dokładnie - możesz pobrać 6.8.18 z linka, który podałam wcześniej i potem OTA do wersji 6.11.3 i masz  marshmallow .... 

Cześć margolcia. Pomożesz? Mam redmi Note 3 pro. Konfiguracja jak na zdjęciach 

Pobrałem to z linka którego podałaś, przeniosłem gdzie trzeba  no i niestety ciągle wyskakuje błąd jak na zdjęciu.  Da się coś zrobić?  Pozdrawiam 

Screenshot_2016-12-13-17-29-23-340_com.android.settings.png

Screenshot_2016-12-13-17-29-23-340_com.android.settings.png

Screenshot_2016-12-13-17-28-20-370_com.android.updater.png

Screenshot_2016-12-13-17-29-05-784_com.android.updater.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, marglcia napisał:

Cześć ;-) a dobry pobrałeś link? ta metoda działa dla modelu Kenzo czyli należy pobrać link dla  Redmi Note 3 Qualcomm...  

nie wiem czy ta metoda działa dla modelu Kate niestety.... 

Przecież gość ma Kenzo jagby miał KATE to by mu karty sim nie działy i aparat na tym sofcie

Najlepiej KATE różnic po naklejce z tyłu model 2015161 jak inny to kenzo

Edytowane przez Snajper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, marglcia napisał:

Cześć ;-) a dobry pobrałeś link? ta metoda działa dla modelu Kenzo czyli należy pobrać link dla  Redmi Note 3 Qualcomm...  

nie wiem czy ta metoda działa dla modelu Kate niestety.... 

Właśnie dobry i nie rusza ale jeśli jest tak jak mówi Snajper, to nie ruszam i cierpliwie czekam. Dzięki za a zainteresowanie.  A nie orientujecie się mniej więcej kiedy miałoby to nastąpić? 

Edytowane przez poiqwe369
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, poiqwe369 napisał:

Właśnie dobry i nie rusza ale jeśli jest tak jak mówi Snajper, to nie ruszam i cierpliwie czekam. 

Beta stable już trochę temu opublikowany jest to na dniach będzie aktualizacja my na rn3 se już mamy miui 8.1.1.0 tylko czekać

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mialem ROM 8.0.1 stable, odblokowany BL, zaktualizowalem wlasnie telefon do najnowszego romu przez wgranie pliku .zip, rom jaki pobralem to najnowszy Dev:
Redmi Note 3 Pro

MIUI 6.12.8ANDROID 6.0.1ROM HMNote3ProKOD kenzo
MD5: 41CB4F0E81 | BL: ODBLOKOWANY | DATA: 8/12/2016

aktualizacja sie skonczyla. Mam widoczne zablokowane tlo pulpitu. Odblokowanie odciskiem palca nie dziala. Odblokowanie kodem sprawia, ze na sekunde pojawia sie pulpit, ale zaraz potem znow wlacza sie zablokowany ekran. Resetowalem telefon, nie pomoglo. Telefon ciagle jest zablokowany, chociaz np. powiadomienia na FB przychodza i telefon polaczyl sie z WiFi. Co robic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś na wersji stabilnej to jak już pisałem parę tygodni temu zainstaluj z full wipe xiaomi.eu 6.11.3 , Uruchom system , przejdź przez ustawienia , potem możesz zrobić aktualizację do najnowszej wersji bez wipe , tylko po aktualizacji robisz wipe cache i delvik cache

Sprawdzone i zaktualizowane do wersji 6.12.1 , nie wiem czy tak samo będzie z 6.12.8 sprawdź i daj znać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem to samo - przejscie z lolipopa na pianke skonczylo sie takimi zwiechami. rom stable 8.0.1.0 na 8.1.1.0

na czystym telefonie (wipe dalvik, system, cache) nie chcialo mi zainstalowac ani stable 8.1.1.0 ani dev 6.12.8

wszystkie romy od xiaomi.eu

czyli tez musze najpierw wgrac dev 6.11.3 a potem dopiero albo dev 6.12.8 lub stable 8.1.1.0 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.  

Mam problem z dodaniem tapet do Daily Lockscreen wallpapers. 

Do wyboru mam tylko domyślne tapety i nie mogę dodać własnych.  Według instrukcji dostępnych na forach także nie mogę sobie poradzić.  Tworzyłem potrzebne foldery itd i nic nie pomogło.  

Ma ktoś jakieś pomysły?

Posiadam najnowszą wersję Global Stable.

Screenshot_2016-12-14-17-28-44-106_com.mfashiongallery.emag.png

Screenshot_2016-12-14-17-29-11-163_com.android.fileexplorer.png

Edytowane przez Kamil Kupiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, artmin napisał:

Ja miałem to samo - przejscie z lolipopa na pianke skonczylo sie takimi zwiechami. rom stable 8.0.1.0 na 8.1.1.0

na czystym telefonie (wipe dalvik, system, cache) nie chcialo mi zainstalowac ani stable 8.1.1.0 ani dev 6.12.8

wszystkie romy od xiaomi.eu

czyli tez musze najpierw wgrac dev 6.11.3 a potem dopiero albo dev 6.12.8 lub stable 8.1.1.0 ?

A próbowałeś zrobić aktualizację z 8.0.1.0 do 8.1.1.0 bez wipe , dopiero po zrobieniu aktualizacji wipe cache i delvik cache .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

... idzie spoko aktualizacja po OTA w wersji "global stable 8.1.1.0 (MHOMIDI)" na andku 6.0.1. Co nieco się pozmieniało, belka szybkiego dostępu jest rozwijana w dół, a nie przesuwana, zmienił się również Panel Sterowania i jeszcze parę kosmetycznych usprawnień. Co dokładnie wnoszą to się okaże po kilku dniowym używaniu, tymczasem jest w porządku :-)

Screenshot_2016-12-28-17-20-03-988_com.miui.home.png

Screenshot_2016-12-28-17-20-39-380_com.android.settings.png

Screenshot_2016-12-28-17-21-12-401_com.miui.home.png

Screenshot_2016-12-28-17-21-49-370_com.miui.securitycenter.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Pako123456 napisał:

Czy to normalne że nie wykrywa mi już aktualizacji do 8.1.1.0 (MHOMIDI)? Wcześniej była dostępna a teraz piszę że brak dostępnych aktualizacji. 

Wyłączyłeś może optymalizacje MIUI w opcjach programistycznych? Bez nich OTA nie działa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.01.2017 o 15:16, Fikoblin napisał:

Wyłączyłeś może optymalizacje MIUI w opcjach programistycznych? Bez nich OTA nie działa.

 

A czy jeszcze coś innego "niedobrego" wnosi wyłączenie tej opcji ? Ja mam wrażenie ze po wyłączeniu bateria ma lżej ale może to tylko przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Juz od chyba tygodnia przymierzam sie do zrobienia sobie adka 6.0 ale jak czytam jakikolwiek temat to glowa az boli, wszedzie jakies skróty mi w o ogole nieznane i koniec koncow mysle sobie "a walic to" i wylaczam te stronki. Jakies devy, romy, OTA'y syfmiui i inne. Podaj ktoś linka gdzie jak dla debila jest opisane bo to dla mnie czarna magia. Prosze tu moj screen z tego co mam teraz, prosze bardzo po polsku jakis link ktory poprowadzi mnie krok po kroku gdzie nie ma jakichs skrótów dla bardziej wtajemniczonych.  EDIT: Dodatkowe pytanie, nie wiecie czy w serwisach za oplata oczywiscie nie zrobia mi tego? 

16231380_1225704237518370_227747253_o.png

Edytowane przez zeddicus94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...