Skocz do zawartości

Redmi Note 3 Pro android 6.0


zakowsky

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Pako123456 napisał:

@marglcia Jestem w sumie świeżak jeśli chodzi o miui ale chyba mnie przekonałaś do wersji dev. 

A czy po wygraniu dev cotygodniowe aktualizację będą się zasysac automatycznie czy za każdym razem będę musiał pobrać w formie zip i zainstalować?

Dev ma aktualizacje OTA. Możesz zadecydować czy je w ogóle pobierać , czy zatwierdzać ręcznie czy np automatycznie w nocy. Są to aktualizacje on air. Choć jak chcesz to plik zip też możesz pobrać i instalować ręcznie. Twoja wola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz redmi note 3 pro (wersja kenzo) to qualcomm a jak masz z LTE 800 (wersja kate) to special edition

jeżeli chcesz wrzucić na pamięć telefonu tak jak opisałam wcześniej to pobierz recovery bo fastbot jest do wgrania przez miflash.... 

Edytowane przez marglcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Pako123456 napisał:

Z tego co już wyczytałem wersja stabilna ponoć jest lepsza od dev. Dodatkowo nie wiem jak u mnie z botloadetem czy jest odblokowany. Dodaje zrzut z info o moim systemie.  Może ktoś fachowym okiem oceni czy to jakiś lipny rom. 

Screenshot_2016-11-07-19-49-19_com.android.settings.png

Screenshot_2016-11-07-19-48-42_com.android.updater.png

ja mam rn3pro i mam 8.0.6.0 LHOMIDG , u ciebie jest 7.4.9.0 LHOCNDD , cn znzczy że masz china rom ,lho to redmi note 3 pro , special edition to mhr . Jeśli masz zablokowany bootloader i chcesz przejść na global to możesz sflashować najnowszy stable lub dev rom w trybie edl . Poradniki na forum .

Edytowane przez mariusz.ur
dodatkowa informacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że masz wersje stabilną od miui polska , czyli masz odblokowany bootloader i wgrane recovery .  https://miuipolska.pl/wersje-stabilne-miui-v7/ 

Tylko nie jestem pewien , bo nie widzę nigdzie 7.4.9.0 lhocndd - jedynie co znalazłem na google to że jest to vendor(sprzedawca) rom

http://en.miui.com/thread-310405-1-1.html

Edytowane przez mariusz.ur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy bardzo interesuje mnie temat androida 6 bo mam problem z BT a słyszałem od na 6 już jest to zlikwidowane ale że jestem w tym temacie całkiem zielony a czytam czytam i już nic nie kumam to proszę o rady mam taki telefon kupiony w pl  jak zrobić by mieć  tą 6 bez uwalenia telefonu i utraty danych z niego? 

Screenshot_2016-11-09-12-46-19-278_com.android.settings.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mariusz.ur Chyba naciołem się na jakiś felerny model i będę żądał  zwrotu pieniędzy:-( Atakuje mnie też cała armia reklam. Wyskakuja nawet w głównym menu telefony czy też powiadomienia z kalendarza z przeniesieniem do chińskiego sklepu z bielizną. Coś jest z tym telefonem nie tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, neoo80 napisał:

Moi drodzy bardzo interesuje mnie temat androida 6 bo mam problem z BT a słyszałem od na 6 już jest to zlikwidowane ale że jestem w tym temacie całkiem zielony a czytam czytam i już nic nie kumam to proszę o rady mam taki telefon kupiony w pl  jak zrobić by mieć  tą 6 bez uwalenia telefonu i utraty danych z niego? 

Screenshot_2016-11-09-12-46-19-278_com.android.settings.png

http://bigota.d.miui.com/6.8.18/miui_HMNote3ProGlobal_6.8.18_d0da79d09e_5.1.zip , wrzuć do pamięci telefonu i aktualizuj przez aktualizację systemową wybierając trzy kropki w prawym górnym rogu i aktualizuj z pliku zip , potem będziesz miał aktualizację do 6 przez ota

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, mariusz.ur napisał:

Neoo80 masz masz global stable 8.0.6.0 LHOMIDG czyli najnowszą wersję , robiłeś aktualizację w systemowej aplikacji aktualizacji ? Jeśli tak to zrobisz też aktualizację do dev 

czy przed zrobieniem tego muszę zrobić jakieś zapasowe kopie czy raczej nic nie zniknie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.11.2016 o 14:18, mariusz.ur napisał:

 

http://bigota.d.miui.com/6.8.18/miui_HMNote3ProGlobal_6.8.18_d0da79d09e_5.1.zip , wrzuć do pamięci telefonu i aktualizuj przez aktualizację systemową wybierając trzy kropki w prawym górnym rogu i aktualizuj z pliku zip , potem będziesz miał aktualizację do 6 przez ota

Hejka , jak śmiga ten soft? czegoś mu brakuje ? coś szwankuje? (rym Kielecki :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka , jak śmiga ten soft? czegoś mu brakuje ? coś szwankuje? (rym Kielecki )

Ten jest tylko po to aby złapało OTA do najnowszego Global Dev z MM. Ja po przejściu zauważyłem tylko słabo dzialajacą galerie, wiesza się strasznie czego nie było Global Stable 8.0.5.0

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zainstalowałem tą wersję tylko żeby aktualizować do MM , na 6.10.27 byłem parę dni i wróciłem do stable 8.0.5.0 , w sumie to nie zauważyłem jakiś poważnych niedociągnięć , oprócz tego że zasięg wariował , ale nie wiem do końca czy to była wina tego romu czy sieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.11.2016 o 19:45, marglcia napisał:

po co miflash? ściągasz wersję dev 6.8.18 recovery z: http://en.miui.com/thread-330304-1-1.html  i kopiujesz na pamięć telefonu do folderu download_rom - wchodzisz w aktualizacje, klikasz kropy i wybierasz opcję aktualizuj z pliku - po aktualizacji do 6.8.18 zaktualizuj do najnowszej wersji - obecnie 6.11.3 i masz androida 6 bez bawienia się miflashem....

dziś sama robiłam tą aktualizację i wszystko prosto i gładko poszło... ;-)

Dzięki za prosty opis! W końcu udało mi się zrobić aktualizację. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem. Na jakiej wersji byliście poprzednio i czemu musieliście instalować tą wersję, żeby zrobić ota do najnowszego global dev? Nie można było po prostu wrzucić paczki zip do telefonu i  zaktualizować przez updater, albo zrobić to miflashem?

Nie można przejść z 5.1 Global Stable na 6 Global Dev poprzez wrzucenie zipa do aplikacji aktualizacje. Trzeba to zrobić na raty. IMO ta metoda jest lepsza od miflash bo wszystko zrobisz na telefonie.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka mam pytanie, zainstalowałem na moim rn3pro rom na sd z updatem do Android 6 i teraz nie mogę zainstalować (wrócić) do innego softu , zostaje tylko flash i odblokowanie bootloadera ? Ale z tym także mam problem , standardowo dochodzi do 50 % i stoi... Nie słałem prośby o odblokowanie bo sądziłem że przy Redmi note 4 to robiłem i teraz nie mogę bo loguję się na konto Xiaomi i mam status urządzenia odblokowany. Więc żadnej możliwości flashowania nie mam , popracuję nad tym. A wracając do romu , mam problem z galerią i działaniem czytnika linii papilarnych oraz włączania urządzenia, w czym może tkwić problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...