Jump to content

2 Zakup akcesorii dla RN3 Pro SE - Kate 152mm

widmo82
 Share

Recommended Posts

Nie ma problemu jak ktoś puscił inaczej, przecież i tak dojdzie. To tylko info dla tych co jeszcze nie wyslali a tacy są.

Dziś wysłałem 18listow. Snic miałeś pecha. Pani kręciła nosem na Twoje 3 etui i poszlo jako gabaryt B czyli proszę o doplatę 2,80zł Dziękuję wszystkim tym co zaokrąglili kwotę przelewu nawet i niecałą zlotówke, milej pakowalo sie wasze paczki :P a to kawal logistyki. Niby tylko adresowanie a własciwie to upominanie sie o przelew, dane adresowe, sprawdzenie wszystkiego co kto zamawial, spisanie danych na koperty, druczki.. odstanie swojego w kolejce na poczcie i świecenie oczami, żeby jak najmniej listów skasowała pani z okienka na gabaryt B. Jedna wytargowała :> Mogę więc was nazwać: farciarze bo przecież obeszło się tez bez opłat celnych :)

Edited by widmo82
  • Like 1

14 minut temu, widmo82 napisał:

Nie ma problemu jak ktoś puscił inaczej, przecież i tak dojdzie. To tylko info dla tych co jeszcze nie wyslali a tacy są.

Dziś wysłałem 18listow. Snic miałeś pecha. Pani kręciła nosem na Twoje 3 etui i poszlo jako gabaryt B czyli proszę o doplatę 2,80zł Dziękuję wszystkim tym co zaokrąglili kwotę przelewu nawet i niecałą zlotówke, milej pakowalo sie wasze paczki :P a to kawal logistyki. Niby tylko adresowanie a własciwie to upominanie sie o przelew, dane adresowe, sprawdzenie wszystkiego co kto zamawial, spisanie danych na koperty, druczki.. odstanie swojego w kolejce na poczcie i świecenie oczami, żeby jak najmniej listów skasowała pani z okienka na gabaryt B. Jedna wytargowała :> Mogę więc was nazwać: farciarze bo przecież obeszło się tez bez opłat celnych :)

Mam nadzieję, że moja też poszła.

23 minuty temu, widmo82 napisał:

Dopłata poszła...już powinna być u Ciebie

dzieki, pozdrawiam

Idz do drzwi bo pewnie listonosz tam stoi :) Mówię powaznie bo kilka numerów sprawdziłem i są w doręczeniu. Dziś po pracy wysyłka kilku ostatnich więc na jutro powinny być u was a max w poniedziałek.

PS:  adrins spr wiadomość PW

Edited by widmo82

2 godziny temu, Soren napisał:

Jedną sobie zostawie a 3 sztuki na handel. Potem i tak wleci szkło ;)

3 minuty temu, BHBmacieg napisał:

Również proszę mieć na uwadze, że w 1 opakowaniu folii znajdują się aż 3 folie. Jedna testowa i dwie pełnowartościowe. 

Żeby nie było negatywa :P

14 godzin temu, jestemsuper napisał:

Wysyłałeś wczoraj popołudniu paczki? Ja jak wysyłam w późniejszych godzinach, to nigdy nie zdarzyło się, że były u kogoś następnego dnia.

To jednak mało wysyłasz lub przesyłki podróżowały z małej miejscowosci do innej małej. Większość dotarła następnego dnia. Obecnie nie ma dużego obłożenia na oddziałach pocztowych. 

Losowo wybrane:
Radom-> Trzebinia: http://emonitoring.poczta-polska.pl/?numer=00959007734078684957  (środowa po pracy na czwartek)

Wczorajsza: Radom->Lubartów: http://emonitoring.poczta-polska.pl/?numer=00259007731886834995 (wczorajsza po pracy jest w doręczeniu)
Czasy doręczeń są zwykle ze sporym opóźnieniem wklepywane do systemu.

Edited by widmo82

Tak i było nieźle, a potem już nie poszło, tak jak zawsze. Nie mam do tego cierpliwości. Pierwszą folię montowałem 30 minut i koniec końców dostał się włosek, więc ją wyrzuciłem. Nakleiłem drugą po 45 minutach i jest krzywo z dużym pęcherzem. Naklejałem już folie na różne urządzenia i zawsze mi nie wychodzi... Zamówiłem już Flexible Glass z 3mk i niech oni się bawią.

Edited by jestemsuper

Ktoś pytał o jakość - generalnie "za te pieniądze lepiej nie będzie". Pasuje idealnie, choć jak się chwyci za krawędzie to czuć że delikatnie rusza się na telefonie (zgrzypi). Przyciski chodzą dość ciężko, i srebrne bardzo się palcuje. Poza tym - spoko. Swoją rolę spełnia idealnie - chroni, i wygląda jak oryginalne akcesorium :)