Skocz do zawartości

2 Zakup akcesorii dla RN3 Pro SE - Kate 152mm


widmo82

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma problemu jak ktoś puscił inaczej, przecież i tak dojdzie. To tylko info dla tych co jeszcze nie wyslali a tacy są.

Dziś wysłałem 18listow. Snic miałeś pecha. Pani kręciła nosem na Twoje 3 etui i poszlo jako gabaryt B czyli proszę o doplatę 2,80zł Dziękuję wszystkim tym co zaokrąglili kwotę przelewu nawet i niecałą zlotówke, milej pakowalo sie wasze paczki :P a to kawal logistyki. Niby tylko adresowanie a własciwie to upominanie sie o przelew, dane adresowe, sprawdzenie wszystkiego co kto zamawial, spisanie danych na koperty, druczki.. odstanie swojego w kolejce na poczcie i świecenie oczami, żeby jak najmniej listów skasowała pani z okienka na gabaryt B. Jedna wytargowała :> Mogę więc was nazwać: farciarze bo przecież obeszło się tez bez opłat celnych :)

Edytowane przez widmo82
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, widmo82 napisał:

Nie ma problemu jak ktoś puscił inaczej, przecież i tak dojdzie. To tylko info dla tych co jeszcze nie wyslali a tacy są.

Dziś wysłałem 18listow. Snic miałeś pecha. Pani kręciła nosem na Twoje 3 etui i poszlo jako gabaryt B czyli proszę o doplatę 2,80zł Dziękuję wszystkim tym co zaokrąglili kwotę przelewu nawet i niecałą zlotówke, milej pakowalo sie wasze paczki :P a to kawal logistyki. Niby tylko adresowanie a własciwie to upominanie sie o przelew, dane adresowe, sprawdzenie wszystkiego co kto zamawial, spisanie danych na koperty, druczki.. odstanie swojego w kolejce na poczcie i świecenie oczami, żeby jak najmniej listów skasowała pani z okienka na gabaryt B. Jedna wytargowała :> Mogę więc was nazwać: farciarze bo przecież obeszło się tez bez opłat celnych :)

Mam nadzieję, że moja też poszła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, widmo82 napisał:

Nie ma problemu jak ktoś puscił inaczej, przecież i tak dojdzie. To tylko info dla tych co jeszcze nie wyslali a tacy są.

Dziś wysłałem 18listow. Snic miałeś pecha. Pani kręciła nosem na Twoje 3 etui i poszlo jako gabaryt B czyli proszę o doplatę 2,80zł Dziękuję wszystkim tym co zaokrąglili kwotę przelewu nawet i niecałą zlotówke, milej pakowalo sie wasze paczki :P a to kawal logistyki. Niby tylko adresowanie a własciwie to upominanie sie o przelew, dane adresowe, sprawdzenie wszystkiego co kto zamawial, spisanie danych na koperty, druczki.. odstanie swojego w kolejce na poczcie i świecenie oczami, żeby jak najmniej listów skasowała pani z okienka na gabaryt B. Jedna wytargowała :> Mogę więc was nazwać: farciarze bo przecież obeszło się tez bez opłat celnych :)

Dopłata poszła...już powinna być u Ciebie

 

dzieki, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idz do drzwi bo pewnie listonosz tam stoi :) Mówię powaznie bo kilka numerów sprawdziłem i są w doręczeniu. Dziś po pracy wysyłka kilku ostatnich więc na jutro powinny być u was a max w poniedziałek.

PS:  adrins spr wiadomość PW

Edytowane przez widmo82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Soren napisał:

Jedną sobie zostawie a 3 sztuki na handel. Potem i tak wleci szkło ;)

3 minuty temu, BHBmacieg napisał:

Również proszę mieć na uwadze, że w 1 opakowaniu folii znajdują się aż 3 folie. Jedna testowa i dwie pełnowartościowe. 

Żeby nie było negatywa :P

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, jestemsuper napisał:

Wysyłałeś wczoraj popołudniu paczki? Ja jak wysyłam w późniejszych godzinach, to nigdy nie zdarzyło się, że były u kogoś następnego dnia.

To jednak mało wysyłasz lub przesyłki podróżowały z małej miejscowosci do innej małej. Większość dotarła następnego dnia. Obecnie nie ma dużego obłożenia na oddziałach pocztowych. 

 Losowo wybrane:
Radom-> Trzebinia: http://emonitoring.poczta-polska.pl/?numer=00959007734078684957  (środowa po pracy na czwartek)

Wczorajsza: Radom->Lubartów: http://emonitoring.poczta-polska.pl/?numer=00259007731886834995 (wczorajsza po pracy jest w doręczeniu)
Czasy doręczeń są zwykle ze sporym opóźnieniem wklepywane do systemu.

Edytowane przez widmo82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak i było nieźle, a potem już nie poszło, tak jak zawsze. Nie mam do tego cierpliwości. Pierwszą folię montowałem 30 minut i koniec końców dostał się włosek, więc ją wyrzuciłem. Nakleiłem drugą po 45 minutach i jest krzywo z dużym pęcherzem. Naklejałem już folie na różne urządzenia i zawsze mi nie wychodzi... Zamówiłem już Flexible Glass z 3mk i niech oni się bawią.

Edytowane przez jestemsuper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pytał o jakość - generalnie "za te pieniądze lepiej nie będzie". Pasuje idealnie, choć jak się chwyci za krawędzie to czuć że delikatnie rusza się na telefonie (zgrzypi). Przyciski chodzą dość ciężko, i srebrne bardzo się palcuje. Poza tym - spoko. Swoją rolę spełnia idealnie - chroni, i wygląda jak oryginalne akcesorium :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...