Skocz do zawartości

Problem z szufladką na kartę SIM


Ewelka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Bardzo się cieszę,że znalazłam takie forum. Próbowałam otworzyc igła szufladke do karty SIM,ogladalam nawet instrukcje na Youtube i czesc od "dziurki" odpadła i szufladki nie moge otworzyc. Jestem załamana,nie wiem czy da sie naprawic. Czy ktos z Was mial taki problem? To nowy telefon i taka radosc sprawil mi jego zakup. Dzieki za odp.i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Acid napisał:

A jest tam karta sim?

Z Mi5 Pro
 

Wielkie dzieki za zainteresowanie. Karta jest,angielska SIM ale slot jest na 2 wiec chcialam dolozyc polska...

Dzieki za odpowiedz. Oczywiscie,igla do wysuwania szufladki jest ale nie bylam delikatna i ta "dziurka" sie popsula. Nie moge wysunac szufladki. Jutro pojde do jakiegos fachowca,jesli to ma sens..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz.. Jakie dwie karty? To nie masz Mi3 na co wskazuje ten wątek. Zgaduję że masz Redmi Note 3 bo jest to popularny model i jak mówiłaś "nowy" to raczej chodzi o jakiś model 2016 a nie Mi3 z 2013 roku.

Niestety to nie takie proste nawet dla jakiegoś fachowca co masz i pewnie Xiaomi nie widział na oczy. W Redmi Note 3 (lub Redmi 3) trzeba by zdjąć obudowę co już samo w sobie jest trudne a jeśli zablokowana jest tacka to nie pozwoli na zdjęcie tej obudowy.

Z Mi5 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy widzial Pan zdjecie? No tak,mam Redmi Note 3 Pro. Dzieki za pomoc, to narobilam sobie klopotu ale mam nadzieje,ze nie wszystko stracone..Pozdrowka

 

 

Dzieki za odpowiedz. Oczywiscie,igla do wysuwania szufladki jest ale nie bylam delikatna i ta "dziurka" sie popsula. Nie moge wysunac szufladki. Jutro pojde do jakiegos fachowca,jesli to ma sens..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...