Skocz do zawartości

8.0.2.0 blokada reklam


thevillageinn

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

wcześniej miałem mi3 i mi4 i w obu wgrywałem MIUI Polska + dodatki w zalecany sposób, więc znam procedurę z TWRP.

Tym razem jednak dostałem sprzęt (mi5, najprostszy), który od razu zaktualizował się do 8.0.2.0 przez OTA, język polski jest, wszystko działa zaskakująco dobrze, dlatego nie chcę kombinować ponad miarę. Ale jedno mnie irytuje - reklamy. Dodatki Miui Polska działały świetnie w tej kwestii. 

Do rzeczy: Czy da się w wersji global 8.0.2.0 na Mi5 pozbyć reklam bez rootowania lub chociaż bez zmiany systemu?

Dzięki z góry za rady!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zainstaluj https://adguard.com.

Apka działa genialnie, nie wymaga roota.

Działa na internecie mobilnym i WIFI, wycina reklamy ze wszystkich przeglądarek, a w wersji płatnej (około 10zł rocznie, lub 25 lifetime) również ze wszystkich aplikacji.

Trzeba dodać w miui do autostartu i wyłączyć oszczędzanie baterii dla tej aplikacji, bo inaczej system ją ubija.

Nie ma jej w sklepie google Play, bo jak wiemy google żeyje z reklam i usunęło, ale szczerze polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, montagros napisał:

Zainstaluj https://adguard.com.

Apka działa genialnie, nie wymaga roota.

Działa na internecie mobilnym i WIFI, wycina reklamy ze wszystkich przeglądarek, a w wersji płatnej (około 10zł rocznie, lub 25 lifetime) również ze wszystkich aplikacji.

Trzeba dodać w miui do autostartu i wyłączyć oszczędzanie baterii dla tej aplikacji, bo inaczej system ją ubija.

Nie ma jej w sklepie google Play, bo jak wiemy google żeyje z reklam i usunęło, ale szczerze polecam.

Dokładnie jak kolega wyżej napisał.

Apka dział bardzo fanie. Paręnaście złotych płacisz i masz dożywotnią licencję.

Używam tego i w telefonie i na laptopie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...