Jump to content

Instalacja romu global

himek72
 Share

Recommended Posts

Ja bym uwazal, właśnie tak uceglilem Rn3P 3h temu i czekam az sie sciagnie ROM pod fastboot.

Wysłane z mojego SM-T800 przy użyciu Tapatalka

[/quote Czyli wgrałeś globala i przy uruchomieniu zawiesił się na "mi"?, a robiłeś przed instalacją factory reset?

Factory reset nie, tylko full wipe w recovery. Po próbie uruchomienia miga logo MI potem 2 sec przerwy miga ponownie i koniec. A teraz po wyłączeniu sprawdzania podpisu sterowników nie uruchomiłem ponownie kompa przed flashowaniem romu  przez fastboot i ucegliłem go na amen.

No właśnie. Ja mam mi 4 i cuda już robiłem z tym telefonem a ani razu nie miałem solidnej cegły. Widocznie ten typ tak ma;-)
No właśnie. Ja mam mi 4 i cuda już robiłem z tym telefonem a ani razu nie miałem solidnej cegły. Widocznie ten typ tak ma;-)

Rozumiem że kolega instalował globala na xiaomi.eu i poszło bez problemu, jak będę miał więcej czasu to zaryzykuje, bo gdyby poszło coś nie tak to został bym bez telefonu a niestety jest mi niezbędny w pracy.

Wysłane z mojego HM NOTE 1S przy użyciu Tapatalka

Finalnie po kilku godzinach zabawy postawiłem go na nogi ale konieczne było zdjęcie obudowy i odpięcie akumulatora oraz portu USB na 10 sec aby można było uruchomić go w trybie EDL tak żeby był widoczny przez PC wg tego poradnika http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=274589&highlight=unbrick%2Bredmi%2Bnote%2B3 .

Telefon przed operacją nie był wykrywany przez PC, nie wchodził w żaden tryb i tylko migała czerwona dioda po podpięciu do PC lub ładowarki.

6 minut temu, muszateq napisał:

Finalnie po kilku godzinach zabawy postawiłem go na nogi ale konieczne było zdjęcie obudowy i odpięcie akumulatora oraz portu USB na 10 sec aby można było uruchomić go w trybie EDL tak żeby był widoczny przez PC wg tego poradnika http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=274589&highlight=unbrick%2Bredmi%2Bnote%2B3 .

Telefon przed operacją nie był wykrywany przez PC, nie wchodził w żaden tryb i tylko migała czerwona dioda po podpięciu do PC lub ładowarki.

A magiczny kabelek by nie pomógł? To trochę mniej inwazyjne od zdejmowania obudowy.

Zdjęcie obudowy 5 min i zero kosztów a "magiczny kabelek" trzeba zrobić lub zakupić a to już trochę zachodu jest. W sumie demontaż obudowy tylko na początku wygląda na takie straszne ale wystarczą paznokcie :) i np karta kredytowa. Taśmy również bez problemu się wypina i wpina ponownie, oczywiście trzeba mieć przy tym trochę wyczucia i nie robić tego młotkiem.

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...