Skocz do zawartości

Po wraniu global dev bootloader się zablokował


beepoff

Rekomendowane odpowiedzi

@wojtekmarchewka 

wczoraj chyba całe forum przeszukałem i nie znalazłem żadnych wzmianek na temat co napisałeś (twrp i co do bootloadera) a wiesz ile wgl można czekać na zgodę co do bootloadera? i czy można zainstalować marshmallowa zamiast tego 5.1.1 (skorzystałem z poradnika który pomógł mi odceglić tel bo samoczynnie zmienił mi się kod blokady po wgraniu globala i nie mogłem swoim kodem odblokować)

Edytowane przez beepoff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, beepoff napisał:

@wojtekmarchewka 

wczoraj chyba całe forum przeszukałem i nie znalazłem żadnych wzmianek na temat co napisałeś (twrp i co do bootloadera) a wiesz ile wgl można czekać na zgodę co do bootloadera? i czy można zainstalować marshmallowa zamiast tego 5.1.1 (skorzystałem z poradnika który pomógł mi odceglić tel bo samoczynnie zmienił mi się kod blokady po wgraniu globala i nie mogłem swoim kodem odblokować)

Spróbuj wgrać Twrp przez fastboot , może adb podaje fałszywy komunikat, jeżeli RN3 masz na Snapdragonie to możesz przejść na 6. jeżeli Mediatek to niestety jeszcze nie i nie wiadomo czy kiedyś w ogóle. Tylko zrób to teraz porządnie i poprzez MiFlash z opcją Flash All

Edytowane przez wojtekmarchewka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, adrx napisał:

Ja czekałem 3-4 dni. Ale jeżeli już ją dostałeś to nie musisz drugi raz. Android 6 jest na global dev i xiaomi.eu 

powiem tak, jak przechodziłem przez poradnik żeby wgl dostać się do mojego rn3p to tam był jako stabilny i aktualny 5.1.1 (chciałem 6.0.1) ma ktoś może obraz tz czy taz tego marshmallow?

@wojtekmarchewka

tak to snapdragon


łapcie tu ss'a (mi się wydaje że chyba jednak jest ten bl zablokowany, istnieje inny sposób żeby sprawdzić czy jest zablokowany bądź też na instalację twrp

screen.png

Edytowane przez beepoff
aktualizacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beepoff

http://en.miui.com/a-234.html

Masz dwa romy do wyboru "stable" lub "developer" Musisz znaleźć o nazwie podanej poniżej

Redmi Note 3 Qualcomm Latest Global Developer Version Fastboot File Download

Redmi Note 3 Qualcomm Latest Global Stable Version Fastboot File Download

 

 

 

Edytowane przez wojtekmarchewka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stąd brałem to tą 5.1.1 stable ściągnąłem wczoraj ale teraz dev 6.9.29 pobieram, i jeszcze mam takie pytanie, bo do każdej instalacji update miui instalowałem fixa przez recovery który naprawiał bug pobierania z google play, da się zip przez fastboot'a zainstalować bądź jakimś innym programem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, beepoff napisał:

stąd brałem to tą 5.1.1 stable ściągnąłem wczoraj ale teraz dev 6.9.29 pobieram, i jeszcze mam takie pytanie, bo do każdej instalacji update miui instalowałem fixa przez recovery który naprawiał bug pobierania z google play, da się zip przez fastboot'a zainstalować bądź jakimś innym programem

Nie da się zipa instalować przez MiFlash

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc, dostałem zgodę dziś o 4 rano, bootloader odblokowałem, twrp zainstalowałem, tak jak myślałem i tak jak mówiliście to była wina bootloadera, teraz jak przyjdzie mi tak głupi pomysł żeby na globala wchodzić to w sumie jestem ubezpieczony tym że moje konto xiaomi posiada zezwolenie na odblokowanie bootloadera :) dziękuje chłopaki za pomoc, temat może się jeszcze komuś przyda, tak poza tym do zamknięcia! :)

screen.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...