Jump to content

Xiaomi Redmi 3S - problem z uruchomieniem

korsarz222
 Share

Recommended Posts

Mam taki problem:

po wyłaczeniu i próbie uruchomienia telefonu (redmi 3s) pojawia się ikonka Mi i nic się nie dzieje. Nie pomaga przytrzymanie przycisku Power... jedynie co przynosi efekt do jednoczesne przytrzymanie Volume - i power telefon przechodzi do fastboot i wyłącza się, późneij mogę go normalnie włączyć...

teraz pobierałem aktualizację przez wifi i podjąłem próbę jej aktualizacji - oczywiście telefon znowu się nie włączył...

8 godzin temu, korsarz222 napisał:

Mam taki problem:

po wyłaczeniu i próbie uruchomienia telefonu (redmi 3s) pojawia się ikonka Mi i nic się nie dzieje. Nie pomaga przytrzymanie przycisku Power... jedynie co przynosi efekt do jednoczesne przytrzymanie Volume - i power telefon przechodzi do fastboot i wyłącza się, późneij mogę go normalnie włączyć...

teraz pobierałem aktualizację przez wifi i podjąłem próbę jej aktualizacji - oczywiście telefon znowu się nie włączył...

Nie w tym dziale napisałeś. Prawdopodobnie masz soft global stable V7.5.9.0.MALMIDE (Miui 7), z moich obserwacji wynika że ten soft jest wadliwy, i przy ponownych uruchomieniach wpada w bootlop ( logo MI) niestety aktualizacja OTA do najnowszego softu na MIui 8 nie pomaga ponieważ jej nie dokańcza i nadal zostajesz na starym wadliwym romie. Mi także z tym romem przyszedł Redmi 3s i to samo miałem oraz kilka osób z forum. Jedyne co możesz zrobić to instalacja romu w trybie download (EDL) , instrukcje znajdziesz na forum

Edited by wojtekmarchewka

• Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...