Skocz do zawartości

DIGITIZER(ekran) xiaomi RN3P kate


doniu1122

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 8.10.2016 o 11:29, doniu1122 napisał:

Witam mam pytanie gdzie zakupię digitizer na tą wersję se bo ona jest trochę wyzsza od zwykłego modelu a pękł mi ekran i chciałbym go wymienić ! 

Pytaj Acid na forum, on prowadzi serwis we Wrocławiu. Daj znać tutaj czy ma ekrany do kate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to "pogratulować" firmie Xiaomi - wydaj telefon w nowej wersji dla wszystkich, a akcesoria wypusc tylko na Tajwan, niech sobie ziomki ściągają. Nie mowiac juz o częściach zamiennych, których jak widac brakuje. Mam wrażenie, ze sprzedawcy w wiekszosci tez nie wiedza o istnieniu roznych wersji telefonu

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Generalnie to "pogratulować" firmie Xiaomi - wydaj telefon w nowej wersji dla wszystkich, a akcesoria wypusc tylko na Tajwan, niech sobie ziomki ściągają. Nie mowiac juz o częściach zamiennych, których jak widac brakuje. Mam wrażenie, ze sprzedawcy w wiekszosci tez nie wiedza o istnieniu roznych wersji telefonu

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka




Tylko że to model specjalnie na Tajwan. To że abc data go sprowadza do pl to już inna sprawa

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to "pogratulować" firmie Xiaomi - wydaj telefon w nowej wersji dla wszystkich, a akcesoria wypusc tylko na Tajwan, niech sobie ziomki ściągają. Nie mowiac juz o częściach zamiennych, których jak widac brakuje. Mam wrażenie, ze sprzedawcy w wiekszosci tez nie wiedza o istnieniu roznych wersji telefonu

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka




Faktycznie do innych modeli xiaomi produkuje akcesoria a do kate nie ;)
Części zamiennych też nie udostępnia do żadnego z modeli.
To jest niszowy model i póki producenci akcesoriów nie będą mieli w tym interesu to nie będzie co kupować. Jest już folia i szkło 3mk więc nie jest zle

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam.Temat z grudnia wiec może ktoś sie czegoś dowiedział.Tel. kupiłem w grudniu i parę dni temu popękał ekran.Szukałem wszędzie ale znalazłem.Ekran dostępny tylko w serwisie który naprawia MI. za 300zł z montażem.Do modelu 150mm jest wszystkiego multum a do tego modelu lipa.Może pasuje ekran z innego modelu?Dzięki z góry za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak LCD i części zamiennych to główne co mnie powstrzymuje przed zakupem tego telefonu. Producent odwalił niezłą lipę. Pisałem z jednym z ich działów z pytaniem gdzie znaleźć ekran do tej wersji  ale odpowiedź była że nie dystrybucją części zamiennych i żeby oddać do serwisu lub sprzedawcy. Dzięki Xiaomi! 

Edytowane przez patryk91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Witam jeśli wszystko dojedzie do nas zgodnie z planem to po świętach będziemy mieli wyświetlacze razem z ramką do redmi note 3 kate 152mm u nas w serwisie.
www.xiaomii.pl
 
 
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Ile wtedy by kosztował?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...