Skocz do zawartości

Czy działa u nas Volte i WiFi Calling?


Acid

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 19.09.2019 o 22:13, redminote2 napisał:

Zeby w Playu dzialalo vowifi/volte, musisz zadzwonic na infolinie i poprosic o wlaczenie uslugi wifi calling.

Ja ich o nic nie prosiłem uruchomiłem na iphonie i działa już parę miesięcy. Jak tez bez zmian na MIUI 11. Mam wrażenie że działa nawet sprawniej niż na 10 chodzi o przełączanie z vowifi na volte i odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w ajfonach jest prosciej.

Cytat

Aktywacja w telefonie z iOS:

Włącz w ustawieniach telefonu funkcję: Rozmowy przez Wi-Fi.

 

Aby usługa była widoczna, Twój telefon musi mieć oprogramowanie 10.3 lub wyższe.
Jeśli chcesz wyłączyć usługę, wyłącz w ustawieniach telefonu: Rozmowy przez Wi-Fi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flex działa na nowej platformie Orange-innej niż pozostałe uslugi. I teraz opcje są dwie. Na niej Xiaomi nie robi bałaganu i już zawsze będzie dzialalo, albo też robi ale ta platforma jeszcze nie ma funkcjonalności banowania naszych telefonów i za chwilę standardowo volte wyłącza.
Ja mam nadzieję że w końcu Xiaomi się ogarnie i zacznie współpracować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem ciekawy problem u siebie z wifi calling, aby zadziałało muszę zrestartować telefon, łączy się on z siecią wifi i wskakuje od razu ikonka wificalling, natomiast jak po całym dniu wracam do domu, to nigdy nie chce wskoczyć wifi calling, tak samo jest na innych sieciach wifi, dopiero po restarcie telefonu i podłączeniu do sieci wifi połączenia realizowane są za pomocą wifi calling.

Miał ktoś takie objawy?

Orange flex, telefon mi9

Edytowane przez juzosek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, tpawel napisał:

Flex działa na nowej platformie Orange-innej niż pozostałe uslugi. I teraz opcje są dwie. Na niej Xiaomi nie robi bałaganu i już zawsze będzie dzialalo, albo też robi ale ta platforma jeszcze nie ma funkcjonalności banowania naszych telefonów i za chwilę standardowo volte wyłącza.
Ja mam nadzieję że w końcu Xiaomi się ogarnie i zacznie współpracować

Podobno Orange i Xiaomi współpracują :) Ale co z tego wyniknie, cholera wie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

telefon Mi 9T, Orange Flex, na pasku VoWifi lub VoLte w zależności co mam włączone - czy u was ikonka z VoLte i 4G+ znika podczas wybierania numeru lub połączenia, u mnie zawsze HSPA i wtedy brak VoLte, jak tylko zakoncze połaczenie to VoLte znowu wskakuje - to jest normalne czy mam to interpretować ze jednak VoLte jest zrywane ? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, telix napisał:

znika podczas wybierania numeru lub połączenia, u mnie zawsze HSPA i wtedy brak VoLte, jak tylko zakoncze połaczenie to VoLte znowu wskakuje

Też to miałem na swoim Mi 9T po aktualizacji z MIUI 10 na MIUI 11. Wyłączyłem, włączyłem telefon i do tej pory działa bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Antyhaker napisał:

Btw, a propos tego Flexa - działa od strzała, czy trzeba operować tymi kodami spod dialera? Bo na dniach planuje się przenieść z Orange Free i powoli zbieram wywiad :P

Wpisujesz kody do Dialera i wtedy powinno działać od razu.

Kody dla przypomnienia:

*#*#86583#*#*

*#*#869434#*#*

I restart

Edytowane przez the4anoni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...