Skocz do zawartości

Czy działa u nas Volte i WiFi Calling?


Acid

Rekomendowane odpowiedzi

W jakim abonamencie ? Jak sprawdzić czy karta obsługuje ? czy muszę dzwonić do Orange żeby to włączyli ? mam Orange w/w tel. i może bym mógł przetestować.

Edytowane przez fido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, radier napisał:

Odblokuj kodami opcję volte i wifi-calling i powinno samo wskoczyć. Jak nie to telefon do BOK.

No nie do końca tak bym to robił. 

Przede wszystkim najnowszy soft Global EU ewentualnie Global International.  Bez wpisywania kodów na początek bym testował. Być może Orange PL nie jest już blacklistowane przez Xiaomi w carrierchecku

W wątku o MI 9 SE przełacznik VOLTE pojawija się userom bez wpisywania kodów po najnowszej aktualizacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.05.2020 o 12:10, galakty napisał:
29 minut temu, fido napisał:

A tak na serio tak działa przy włączonych danych i wyłączonych połączenie ze skrzynka 

 

Co musiałeś zrobić, żeby zadziałało VoLTE? 

Jestem ciekaw jak to teraz wygląda, gdy model jest oficjalnie wspierany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie, dalej mi to nie działa parę razy pisałem do Play o restart tego itp itd.. i teraz napisali mi, że jest to aktywowane u mnie. Przyciski mam zaznaczone odnolte i vowifi. W czym może jeszcze leżeć problem , że nie mam ani volte ani vowifi? (Play a telefon to mi 9)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Dwoorak napisał:

W czym może jeszcze leżeć problem , że nie mam ani volte ani vowifi? (Play a telefon to mi 9)

Spróbuj wymusić w ustawieniach sim roaming np. tmobile. Potem wróć do automatycznego wyboru. To zresetuje ustawienia dla twojego konta. Jak masz rzeczywiście to włączone przez Play. Był taki problem i to pomagało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
A u mnie w Play na Mi 10 nie działa ani VoLTE ani wwifi calling. Jak to uruchomiłeś?
Najpierw standardowo kody *#*#volte#*#* i *#*#vowifi#*#* ale to pewnie już masz zrobione, a później wystarczył telefon do bok play i prośba o włączenie wifi calling następnie restart telefonu i wszystko pięknie śmiga.

Wysłane z mojego Mi 10 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da się uruchomić volte na mi5s?
Niestety nie, ten telefon nie jest już wspierany a nawet na nowych telefonach jest problem. Ja ostatnio jak próbowałem na Global Stabls ostatnim pod taki telefon kombinować z Volte to zasięg się zrobił jakby only Lte i za cholerę nie mogłem tego przestawić albo był zasięg ale dodzwonić się nie szło-cisza albo brak zasięgu. Nawet jak kodami wyłączyłem volte i vowifi daje to samo. Musiałem kombinować w ustawieniach bandów/modemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, nasluchowy1 napisał:
2 godziny temu, Morton napisał:

Co musieliście zrobić żeby opcja VoLTE się tutaj pokazała? Pacjent Redmi 8 Pro z MIUI 11.0.2 Global Stable
 

*#*#86583#*#*

Używałem tego kodu parę dni temu, konieczny restart? Bo po wpisaniu teraz mam takie coś:

IMG_20200612_141333.jpg

IMG_20200612_112714.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*#*#86583#*#*
Sam kod nic nie da jak dany telefon nie ma wsparcia dla volte u operatora, jak karta sim i sam operator lub plan taryfowy tego nie wspiera. Plus oprogramowanie czyli rom musi miec odpowiednie pliki i konfigurację dla volte u danego operatora w danym kraju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...