Skocz do zawartości

Czy działa u nas Volte i WiFi Calling?


Acid

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, FromWP napisał:

Tak, w Play działa bez problemu. Masz w ustawieniach możliwość włączenia VoLTE i VoWiFi i włączyłeś?

Chętnie bym włączył jakby się takie opcje pojawiły,
Ty masz 9 Lite ? Może to kwestia softu ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, FromWP napisał:

To zrób jeszcze raz, bo to wyłączyłeś. Ta informacja jest błędna. Trochę stary ten rom masz i jeszcze Miui 10, ale może zadziała.

Dziękuję za pomoc !!!

nie wpadłem na to :) 

(nietypowe ale proszę podeślij mi numer rachunku bankowego na "jan kropka zalogowany małpa gma...i tak dalej)

Jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas !  teraz mogę iść spać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Mi 9T Pro na romie global EEA, w taryfie RBM siemaPL po kontakcie z czatem play24 zaczęło działać (pojawiła się ikonka) VoLTE, ale VoWiFi za żadne skarby nie chce się włączyć. Taryfa niby jest zgodna, ale te mendy z Play nie chcą włączyć mi WiFi Calling :/ Oczywiście zgodnie z instrukcją tu znalezioną zastosowałem te krótkie kody (*#*#), ale wysyłanie sms o treści start na 282 zwraca komunikat "twoja taryfa/telefon niezgodne itp."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, DjAbra napisał:

po kontakcie z czatem play24 zaczęło działać (pojawiła się ikonka) VoLTE

To prawdopodobnie już Ci włączyli VoWiFi jak działa VoLTE. W Play te usługi są chyba połączone i VoLTE nie zadziała bez włączonego VoWiFi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, cincin27 napisał:

U mnie dzisiaj zniknęła ikonka VoLTE, sieć Play (taryfa RBMobile Siema). Jak wrócę do domu to sprawdzę VoWiFi i ewentualnie uruchomię ponownie usługę.

U mnie na Poco i Mi8 też nie działa VoLTE. Oby Play nie szedł drogą Orange.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, adrian033 napisał:

W Orange flex ładnie śmiga VoLTE

Śmiga, bo w tej ofercie wykupujesz pakiety, więc nie musi nic poprawnie rozliczać. Masz w końcu no limit i Orange ma to gdzieś.

55 minut temu, Gierek99 napisał:

Niestety po chwili znika... czyli jesteśmy pozamiatani przez Play na tą chwilę.

 

48 minut temu, gtgt2222 napisał:

Witam po 3 tyg na mi 9 t dzialanie volte i VoWIFI w sieci Play dzisiaj przestały obie usługi działać...

Redmi 6 nadal stabilnie Volte i VoWifi działa. Właśnie przed chwilą sprawdziłem. Taryfa Redbull Siema PL.

Edytowane przez marcin19883
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, marcin19883 napisał:

Ja z pomorza, więc to losowe.

Przed chwilą przez czat włączyłem. Ma zacząć działać do 24h. Nie było zbędnych pytań o telefon itd. Czyli prawdopodobnie coś im się zresetowało.

Już ponownie działa.

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, FromWP napisał:

Czyli prawdopodobnie coś im się zresetowało.

Mi w Playu w zeszłym roku zresetował się konfig sieci i wrócił roaming krajowy, czyli zasięg innych sieci. A mam już chyba z 2 lata tylko macierzyty PLAY. Więc to bardzo prawdopodobne, że coś zresetowali, przy okazji aktualizacji czegoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, marcin19883 napisał:

Twój LG k8 wspiera tylko VoWifi.

Tyle że w Play to wystarcza. Włączenie VoWiFi włącza też VoLTE. Jak po raz pierwszy uruchamiałem za pomocą jakiegoś starszego iPhona, to też tylko VoWiFi w nim działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...