Skocz do zawartości

Czy działa u nas Volte i WiFi Calling?


Acid

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, the4anoni napisał:

Ja aktywowałem bodajże we wtorek i też mi dzisiaj rano wyłączyli.

A czy powtórnym aktywowaniu trzeba jakiś czas odczekać żeby to działało bo wkonywać połączenie mogę ale już odbierać nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, fido napisał:

A czy powtórnym aktywowaniu trzeba jakiś czas odczekać żeby to działało bo wkonywać połączenie mogę ale już odbierać nie.

Jak możesz wykonać połączenie z apki to znaczy że usługę masz aktywną.

1 godzinę temu, mikesz74 napisał:

Jak można sprawdzić czy działa wifi calling? 

Wykonaj połączenie z aplikacji.

Jeśli mówisz o natywnym wifi calling włącz tryb samolotowy, wifi i wykonaj połączenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można sprawdzić czy działa wifi calling? 

W opcjach wspieranej karty ustawisz "Nawiązuj połączenia za pomocą Wi-Fi - Właściwości sieci - Preferuj Wi-Fi" włączasz wifi pojawia co się ikona wifi ze słuchawką (jak w załączniku) i dzwonisz. Albo zwyczajnie włączasz tryb samolotowy i łączysz się z Wi-Fi. 

 

9dd3369a70fa343c8fa0b01bfc23aec6.jpg

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opcjach wspieranej karty ustawisz "Nawiązuj połączenia za pomocą Wi-Fi - Właściwości sieci - Preferuj Wi-Fi" włączasz wifi pojawia co się ikona wifi ze słuchawką (jak w załączniku) i dzwonisz. Albo zwyczajnie włączasz tryb samolotowy i łączysz się z Wi-Fi.  
9dd3369a70fa343c8fa0b01bfc23aec6.jpg
 
 
 
 
U mnie się pojawia samo VPN

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kod *#*#4636#*#* 
Później kod 
#*#86583#*#* 
Czy jest dostępna jeszcze gdzieś apka do wifi calling? 
Ciekawe bo ja tych opcji nie mogę włączyć a mimo wszystko mam VoLTE oraz VoWifib7d43efef8c8b5973c23f9c9fdf200a2.jpg

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe bo ja tych opcji nie mogę włączyć a mimo wszystko mam VoLTE oraz VoWifib7d43efef8c8b5973c23f9c9fdf200a2.jpg

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Włącz na chwilę tryb samolotowy i suwaki wrócą na swoje miejsce. Poniżej są kropeczki, a tam Stan usługi IMS zawsze pokazuje prawidłowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w tym momencie nic nie robiąc w trybie samolotowym mogę dzwonić i można się do mnie dodzwonić. Jedyne co to tryb samolotowy włączyłem po uruchomieniu aplikacji wifi calling.

Czy ktoś wiem może jak to będzie rozliczane za granicą takie połączenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz próbować z Magiskiem, ale moduł VoEnabler dodaje głownie wpisy w systemie pokazujęace opcje dla Volte i Wifi Calling i nic szczególnego więcej nie robi.

Najwidoczniej brak jest ustawień w twoim modelu do poprawnej obsługi vowifi play.

Mozesz jeszcze pokombinować ze zmianą profilu sieciowego za pomocą aplikacji pdc tool zawartej w pakiecie QPST od Qualcomma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś Volte i Vowifi w Play na telefonie Xiaomi Mi Max - Hydorgoen?
Po kodach mialem disabled, w opcjach sim mam załączone i volte i vowifi.
Telefon do BOK, restart usług, restart telwfonu i nic.
Dodatkowo jak wchodze w ustawienia vowifi to mam FC i praktycznke odrazu mam utarte zasięgu i telefon sam się blokuje.
Taki sam objaw na 8.12.27 jak i ostatnim 9.1.3 od Xiaomi.eu.
Zastanawiam się czy warto przejśc na ostatni Beta Global i tam może działa.
Dwa jak sprawdzacie stan IMS? U mnie nie ma takiego czegoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redmi 6, karta sim z orange abonament. Kody już dawno wklepan, jeszcze pare msc temu. Brak volte i vowifi, mimo opcji w ustawieniach.
Porada z aplikacją Orange wifi Calling nie działa. Dalej jak nie miałem volte i vowifi tak nie mam, nie chodzi tu o dostępne opcje, bo to już miałem w grudniu 2018, zaraz jak zakupiłem telefon to powłączałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...