Skocz do zawartości

Czy działa u nas Volte i WiFi Calling?


Acid

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie dostałem. Czekałem chyba że 4 dni. Ale w końcu przypadkowo zrestartowałem telefon i okazało się, że jest.

Tap tap z MI6


Hej, jak "zleciłeś" restart usługi? Jak ja zadzwoniłem do infolinię to tam ludzie zieloni jak mówię cokolwiek o volte :-)
Jaki używasz Rom aktualnie?
Pozdrawiam

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jak "zleciłeś" restart usługi? Jak ja zadzwoniłem do infolinię to tam ludzie zieloni jak mówię cokolwiek o volte :-)
Jaki używasz Rom aktualnie?
Pozdrawiam

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Zadzwoniłem i poprosiłem o włączenie. Po prostu. Usługa jest niewidoczna w panelu klienta samodzielnie nie da się jej uaktywnić. Przynajmniej tak było niedawno.

Napisałem restart bo o ile pamiętam miałem taki napis na koniec wakacji czy jakoś tak a potem przepadło. Nie zwróciłem na to specjalnie uwagi dopóki nie zacząłem z nudów zgłębiać tematu volte.

Tap tap z MI6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napisałem przez chat w aplikacji Mój Orange i po 2-3 dniach zaczęło działać VoLTE
1. Jak Ci się udało założyć konto w mój Orange? Mi przy rejestracji nie znajduje numeru z nju.
2. Jaki masz rom w telefonie?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gdzie można ustawić w plikach konfiguracyjnych aby telefon zapamiętał ustawienie  LTE Only ?, bo po ponownym odpaleniu przestawia ciągle domyślnie na LTE/TD-SCDMA/UMTS. Karta redbull mobile play, chcę LTE only aby przy słabszym zasięgu nie przełączało na 3G i nie ciągnęło z pakietu. Oczywiście najnowszy update romu. Z góry dzięki za pomoc.
Sprobuj w apce hidden menu z google play

Wysłane z Le Pro 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, plonking napisał:

1. Jak Ci się udało założyć konto w mój Orange? Mi przy rejestracji nie znajduje numeru z nju.
2. Jaki masz rom w telefonie?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

1. Nie zalogujesz się do Mój Orange jak jesteś w NJU. Pozostaje tylko infolinia.

2. 7.12.28 Global Dev (tylko trzeba wpisać kod: *#*#86583#*#*, wtedy odblokuje ci się VoLTE w ustawieniach sieci komórkowej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Posiadam Redmi Note 4 Snapdragon LTE B20 Global Stable.
Android 7.0 MIUI 9.0.3.0
Na tym ROMie działało mi VoLTE w sieci Orange, był przełącznik on/off VoLTE w opcjach i podczas rozmowy w belce pojawiał
się symbol VoLTE. Odblokowałem Bootloader, trochę powalczyłem z TWRP bo nie chciało się wgrać i skończyło się wgraniem przez MiFlash oficjalnego ROMu ze strony producenta. Dokładnie Redmi Note 4 Qualcomm Latest Global Stable Version Fastboot File Download. Teraz mam Androida 7.0 MIUI 9.0.5.0 ale nie ma VoLTE w ustawieniach i na belce. Ogólnie zasięg jest słabszy. Sprawdzałem kody *#*#86583#*#*# i LTE Only w opcjach *#*#4636#*#* nic to nie daje.
Spotkał się ktoś z podobną sytuacją ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby wam działało voLTE też musicie mieć ustawiony ręcznie tylko zasięg LTE. U mnie na Redmi Note 3 tylko wtedy volte działa. Zastanawia mnie czy to wina romu czy wina operatora. Przed chwilą wysłałem zgłoszenie do nju z prośbą  o restart usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis czatowałem z konsultantem przez aplikacje - Mój Orange.

VoLTE, domyślnie włączone na numerze, wymusiłem LTE only.

Pojawiło się VoLTE LTE, ale prędkość transmisji danych spadła o ponad 1/3 ?

Edytowane przez beriam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby wam działało voLTE też musicie mieć ustawiony ręcznie tylko zasięg LTE. U mnie na Redmi Note 3 tylko wtedy volte działa. Zastanawia mnie czy to wina romu czy wina operatora. Przed chwilą wysłałem zgłoszenie do nju z prośbą  o restart usługi.
Nie jestem pewien czy jest to regułą.
bb6fdb1a6e79137ecccde57b14d5516d.jpg

Tap tap z MI6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam pytanie do posiadaczy Redmi Note 3 pro, na jakich romach Wam działa VoLTE w Orange?
A druga sprawa, to czy ktoś bardziej ogarnięty w temacie, mógłby przygotować paczkę zip pod recovery z plikami konfiguracyjnymi, tak żeby można uruchomić VoLTE na różnych romach, także customowych?

Wysłane z mojego SM-N930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w nju działa VoLTE.

napisałem zgłodzenie do obsługi, oto odpowiedź: 

"Informujemy, że aby korzystać z nowoczesnej technologii VoLTE trzeba posiadać odpowiedni telefon komórkowy z dedykowanym oprogramowaniem oraz być w zasięgu sieci LTE. Usługa na numerze XXXXXXXXX była włączona. W dniu dzisiejszym wyłączyliśmy oraz ponownie włączyliśmy usługę."

Wymusiłem w menu serwisowym "LTE only" i na pasku mam napis VoLTE. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...