Skocz do zawartości

Mój projekt bootanimation :) MIUI PL


sibul

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście wolałbym animację startową w stylu tej tapety:

Miui-Switzerland-Wood.jpg

Przerobić napis Switzerland na Polnad lub Polska i dodać pasek ładowania ;) Lub po prostu zostać przy tym co jest, bo jak na razie stockowa animacja MIUI Polska jest najlepsza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos nie dziala... wlasnie mi telefon ubila. Zamiast animacji jest czarny ekran, gdy tel juz sie wlaczy dalej jest czarny ekran... widac tylko animacje crt jak sie wylacza ekran i skrotem vol+ + menu da sie na maxa rozjasnic ekran i tyle

czyli zostalem zmuszony do zaladowania drugiego systemu bo pierwszy przez ta animacje padl... od dawna na roznych romach i telefonach zmienialem animacje ale takiego czegos jeszcze nie mialem, moze przez zbyt niska rozdzielczosc? widzialem ze obrazki sa w rozdzialce 800x480, sprawdzales ja wgl u siebie czy dziala?

druga sprawa... komus dziala odblokowanie ekranu przez kombinacje vol+ + wstecz? wlasnie zauwazylem ze nawet na "sprawnym" systemie nie odblokowuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie działa, tylko wykazałem się wielkim kalectwem przy sprawdzaniu :D Trzeba nacisnąć klawisz odblokowania a później zrobić kombinację Vol + + klawisz Wstecz :D Za to na pewno nie działa patent z przytrzymaniem klawisza Wstecz na ekranie blokady, w celu uruchomienia aparatu. 10x czytałem i 15x sprawdzałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie działa, tylko wykazałem się wielkim kalectwem przy sprawdzaniu :D Trzeba nacisnąć klawisz odblokowania a później zrobić kombinację Vol + + klawisz Wstecz :D Za to na pewno nie działa patent z przytrzymaniem klawisza Wstecz na ekranie blokady, w celu uruchomienia aparatu. 10x czytałem i 15x sprawdzałem ;)

u mnie jest na odwrot... zdjecie zrobi, ekran rozjasni, screenshota zrobi, latarke wlaczy a adblokowac ni cholery sie nie da ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...