Skocz do zawartości

systemowa przegladarka o nazwie interet


Mariuszes

Rekomendowane odpowiedzi

dlaczego po synchronizacji przegladarki po zrobieniu wipe

przywraca wszytko tj zakladki i inne duperela a nie przywraca ikonek i zakladaek dodanych na ekranie startowym przegladarki ?naprawde to jest taki wielki problem

?

Edytowane przez Mariuszes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Mariuszes napisał:

dlaczego po synchronizacji przegladarki po zrobieniu wipe

przywraca wszytko tj zakladki i inne duperela a nie przywraca ikonek i zakladaek dodanych na ekranie startowym przegladarki ?naprawde to jest taki wielki problem

?

Codziennie robisz wipe? Jak raz na pół roku ustawisz od nowa to nic się nie stanie. Ludzie czepiają się już wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie to ma znaczenie

Robię często wipe bo jak trafi sie dobry rom to go daje na pusty telefon  a nie zasrany syfem 

Odpowiedz nie na temat ... Dla wygody jak sobie dostajesz 30 zakładek  na główna stronę to myślę że nie jesteś ich w stanie odtworzyc czy po tygodniu czy po pół roku ...co ty chcesz ustawiać skot do fb ?? To nie o tym mowa tylko o wygodnym dostępie do zakładek na głównej 

 

 Masz teraz screen zapamiętaj wsYtkie ikonki i wklej mi do nich linki ...  Jak jesteś taki mądry 

Screenshot_2016-10-08-17-39-51-761_com.android.browser.png

A tu niecaly screen z zakładek bo mam jesCe foldery tam  

Naprawdę wygodniej obsługuje się te zakładki z pulpitu głównego przeglądarki więc myślę że to też powinno się synchronizować 

Już mam tyle zakładek w menu zakładek że sie trochę w nich nie odnajduje - i trochę mnie intuicyjny jest ten system zakładek ale z racji że da się to dodać na pulpit stało się to bardzo funkcjonalne 

Wygodniej się to obsługuje z Pulpitu głównego i uważam że to też powinno się synchronizować 

Screenshot_2016-10-08-17-46-11-676_com.android.browser.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle co to za temat skoro nie synchronizuje to nie widocznie tak ma być. Jak chcesz to zgłoś to  en.miui.com może coś zrobią z tym(w co wątpię). Założyłeś ten temat bo komuś innemu na tym romie na tym tele to działa?  Naprawdę tak trudno pogodzić się z tym co się dostaje w aktualizacjach i nie robić problemów z małych rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mariuszes napisał:

Twoje odpowiedzi są nie na temat ....chcesz sobie popisać przejdź się na interie ....

Twoje pytania i prośby są bez sensu. Myślisz że ktoś nagle zmieni rom żeby chmura przywracała ci ikonki w przeglądarce(zresztą jak dla ciebie to nie jest duży problem to pewnie jesteś programista i zrobiłbyś to w 2min). Takie tematy aby niepotrzebnie forum zaśmiecają.

Edytowane przez xxmati96xx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...