Skocz do zawartości

Snapchat logowanie tymczasowo nie powiodło się


jaraczk

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam problem z zalogowaniem się do aplikacji snapchat. Przekopalem juz pol Internetu i forum i jednak zdecydowalem sie zalozyc temat. Mianowicie zakupilem telefon Redmi 3 w czerwcu na sklepxiaomi.pl i wszystko bylo w porzadku, telefon padl, sklep wymienil mi go na nowy, odtworzylem kopie aplikacji z chmury i nie moge zalogowac sie do snapchata, resetowalem do ustawien fabrycznych i problem pojawia sie dalej. Probowalem juz reinstalacji apki, jak wczesniej mowilem przywrocenie telefonu do ustawien fabrycznych, zmiany hasly. Nie bawilem sie w sumie nigdy w zmiane ROMu, a 'odblokowanie bootloadera i wgranie MIUIPolska / Xiaomi.EU na własną rękę nie powoduje utraty gwarancji' wiec jesli nic nie pomoze to sprobuje to zrobic. 

znalazlem cos takiego, ale nie ja wgrywalem oprogramowanie. telefon wchodzi w tryb fastboot przy kombinacji volume down + power, a przy volume up + power same chinskie znaczki. 

111.jpg

14627871_1193410984035459_1511910912_n.jpg

Edytowane przez jaraczk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko podłączę - u mnie snapchat normalnie chodzi, ale jak zrobiłem klona, to już nie. Wiesza się na "weryfikowanie urządzenia" i nie ruszy dalej klon (zwykła apka śmiga bez zarzutu). Czy to oznacza, że nie da rady klonów robić? Mam MIUI 8 xiaomi.eu 6.7.14. Innych apek nie testowałem jeszcze, bo nie bardzo mam teraz czas tworzyć nowe konta na darmo w razie czego :) Będzie trzeba to w tygodniu pogrzebię. Z góry dzięki za pomoc.

Edytowane przez Keleos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...

Cześć!  Mam problem z snapchatem od 4 miesięcy otóż nie mogę zalogować sie na snapchata pokazuje mi sie takie cos zdj na dole. Proszę o pomóc jak coś na telefonie nie mam roota ani aplikacji zapisujących snapy bo resecie telefonu tak mam i nie wiem co robić dzięki! :)

Screenshot_2017-12-20-14-04-21.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...