Skocz do zawartości

Czujnik zbliżeniowy problem


Degnerix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W opcjach mam zaznaczone żeby wygasilo ekran przy połączeniu lecz tego nie robi wie ktoś o co chodzi? Denerwuje mnie to jak rozlaczam sobie policzkiem. Dodam ze jak ktos do mnie dzwoni to wygasza ekran a jak ja dzwonie to nie wygasza.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Od jakiegoś czasu zauważyłem problem z moim telefonem, nieraz jak ktoś do mnie dzwoni lub ja dzwonie do kogoś, to ekran mi się wygasza, mimo iż jeszcze nie przyłożyłem telefonu do ucha. Rodzi to różne problemy typu, muszę czekać aż ktoś się rozłączy, inaczej nie mogę korzystać z telefonu, który ciągle "myśli" że mam go obok głowy. Pomaga wtedy jedynie reset. Nie dzieje się to często, ale jednak i jest to denerwujące. W tej chwili posiadam Rom nitrogen na androidzie 7.1. Jeśli ktoś wie jak to naprawić to proszę o pomoc. Jeśli nie, to drugie moje pytanie brzmi : czy mogę bezpośrednio przejść z tego nitrogen na miui? Po prostu zrobić flash w TWRP? Nie będzie problemu z przejściem na niższy Android? Najchętniej bym zostawił jak jest, ale tak jak mówię strasznie mnie ten problem z proximity sensorem irytuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz roota zainstaluj https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiledirection.proximitysensorreset . 

Jeżeli nie masz i używasz Miui to *#*#64663#*#* i przeprowadź kalibrację proximity sensor. Jak będzie pokazywać 0 to uruchom ponownie telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...