Skocz do zawartości

Nie ładuje, nie widzi urządzeń OTG


emjot

Rekomendowane odpowiedzi

Stało się dzisiaj. Wczoraj aktualizacja OTA do global stable (nie wiem czy ma związek), dzisiaj rano telefon odłączony od ładowania, po bardzo intensywnym dniu chciałem podłączyć do ładowania. Nie ładuje żadnym kablem ani ładowarką (Redmi 3S żony ładuje wszystko bez problemu), nie widzi pendrive OTG. Po rozebraniu telefonu i podpięciu bezpośrednio pod złącze ładowania w telefonie żony, bateria ładuje. Co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

No niestety dopiero doszedł port i nowa bateria. Telefon włączony, port wymieniony i nie działa... Wyglądał troszkę inaczej, jakby brzydziej. Nie ładuje i nie widzi ładowarki, komputera i urządzeń OTG. Na drugim RN3 który mam wszystko działa. Walnięty port, czy coś innego mogło pójść?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem problem we wszystkie strony. Nowe USB jest dobre, taśma też. Wszystko działa w sprawnym telefonie. Na odwrót niestety nie. Czyli zapewne coś spalone na płycie niestety?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam,

Mam problem z portem USB w moim telefonie. Telefonu nie da się ładować(sprawdzane na różnych ładowarkach i kablach), tak samo nie wykrywa go po podłączeniu do PC. Podłączenie kabla nie daje żadnego efektu.

Problem zaczął się od tego że zostawiłem telefon podłączony do ładowarki, po kilku godzinach kiedy go odłączałem był strasznie gorący i naładowany tylko do 50%. I od tego czasu port USB nie reaguje, wszystko pozostałe działa jak trzeba.

Co może być przyczyną i jak to naprawić ?

Edytowane przez pawel2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz większość informacji 

Płytka USB do wymiany pewnie dość częsty problem tego modelu.

Tylko sprawdź czy masz wersję kenzo czy Kate przed zakupem płytki żeby się nie zdziwić się że nie pasuje.

 

Edytowane przez Snajper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...