mrosi

Lei Jun: ruszyła produkcja Mi Note 2

Recommended Posts

Chyba się doczekaliśmy (ja się doczekałem). Oficjalne info na temat uruchomienia produkcji phabletu Mi Note 2:

http://www.tablety.pl/android/2016-10-06/lei-jun-xiaomi-mi-note-2-produkcja/

Niestety, co - przyznaję - najbardziej mnie interesuje, nawet w źródle nie ma informacji, czy następca obecnego phabletu Xiaomi będzie również posiadał przetwornik Hi-Fi. Oby... :)

Do chwili obecnej, z informacji wynika, że specyfikacja Mi Note 2 będzie przedstawiać się następująco:

• Like 3

Se se se. Kurna to chyba następca mojego mi nota ( za jakiś czas )

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

Guest mniamek75
4 godziny temu, mrosi napisał:

Chyba się doczekaliśmy (ja się doczekałem). Oficjalne info na temat uruchomienia produkcji phabletu Mi Note 2:

http://www.tablety.pl/android/2016-10-06/lei-jun-xiaomi-mi-note-2-produkcja/

Niestety, co - przyznaję - najbardziej mnie interesuje, nawet w źródle nie ma informacji, czy następca obecnego phabletu Xiaomi będzie również posiadał przetwornik Hi-Fi. Oby... :)

Do chwili obecnej, z informacji wynika, że specyfikacja Mi Note 2 będzie przedstawiać się następująco:

Mam nadzieję że właśnie Twoje przewidywania się sprawdzą, konfiguracja wręcz idealna jak dla mnie  ale znalazłem też i takie info, mniej optymistyczne 

http://xiaomininja.com/2016/10/06/lei-jun-hints-xiaomi-mi-note-2-is-in-production-possible-november-release/

Pozdrawiam serdecznie.

6 godzin temu, SHIBBY napisał:

A ja znalazłem info o MIUI 9. I tak muszę poczekać do połowy listopada przynajmniej z kupnem telefonu, więc jeśli plotki okażą się prawdziwe to zamiast Mi5s wybór padnie na nowego Note :)

http://www.phonearena.com/news/Xiaomi-MIUI-9-Android-7.0-Nougat-teased-in-leaked-screenshot_id86240

Takie rzetelne info, w którym uważają, że zmiana wersji MIUI = zmiana wersji androida.

Punkt 5 - czytnik kart pamięci SD. Serio wierzycie że xiaomi wprowadzi pierwszy raz do flagowca tą opcję ? Specyfikacja z d*py.

z Mi4 LTE

8 godzin temu, SHIBBY napisał:

A ja znalazłem info o MIUI 9. I tak muszę poczekać do połowy listopada przynajmniej z kupnem telefonu, więc jeśli plotki okażą się prawdziwe to zamiast Mi5s wybór padnie na nowego Note :)

http://www.phonearena.com/news/Xiaomi-MIUI-9-Android-7.0-Nougat-teased-in-leaked-screenshot_id86240

Możesz od razu przestać marzyć. MIUI9 będzie za rok w okolicy wakacji, a na temat Androida się nie będę wypowiadać, bo jeszcze zranię czyjeś ego...

• Like 1

Co do MIUI 9, to myślę, że rzekome zrzuty w sieci są trefne. Numer wersji 6.9.23...? 23 września 2017 r. to sobota. C'mon... ;)

Mi Note 2 zaś, o ile slot kart pamięci przy wbudowanym dysku 128 / 256 GB uważam za nieporozumienie, to reszta specyfikacji wydaje się być realna.

@cincin27 @Nezumi @mrosi

W zmianę wersji MIUI tak szybko nie wierzę, a Xiaomi mam na tyle długo, że zdaje sobie sprawę z tego iż wersja androida akurat ma w przypadku tej nakładki systemowej najmniejsze znaczenie. Nie lubię zmieniać telefonu co chwila. Dwa lata, czasem więcej zanim zacznę odczuwać potrzebę zmiany. Teraz nadszedł ten moment, a brakuje mi pieniędzy żeby zamawiać mi5s w przedsprzedaży. Plotki o nowym Note mówią o premierze w połowie listopada, czyli akurat wtedy, gdy miałem zamiar kupować telefon, dlatego chciałbym żeby okazały się prawdziwe. Miałbym po prostu większy wybór ;) 

Edited by SHIBBY

@SHIBBY
Mi chodziło o nie kompetencję źródła portalu, według którego zmiana wersji MIUI jest jednoznaczna z aktualizacją Androida do nowszej wersji.

No po wpadce szajsunga to mi note 2 ma szansę zamieszać bardziej na rynku

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

Niestety zapowiada się, że nie będzie tani, a na pewno sporo droższy niż Mi Note był w porównaniu do konkurencji.

Jedynie co może wywindowac cenę w górę to zakrzywiony wyświetlacz. Nie ukrywajmy, że to będzie coś na poziomie mi5s plus z wodotryskami. Raczej 8GB nie będzie upchane. Jak już to wersja 256Gb.

Wysłał Mi Note Pro

A żeby było śmieszniej, już poszła fala hejtu tam... Porażka. I to nawet poważani ludzie tam...

Najgorsze że Admin sam pisze news'a byle coś było. A jak wyjdzie właściwy news... to nawet nie padnie słowo "przepraszam". 

"Ceny nadchodzącego Xiaomi Mi Note 2 zaczynać się będą od 5 tys. juanów, a na 5,7 tys. juanów kończyć".

Może chodziło że wyjdą dwie wersje, jedna 5 cali, a druga 5,7 cala. A że chiński trudna języka to stąd pomyłka w tłumaczeniu. 

Żarty żartami, ale jakoś śmieszy mnie informacja, że Xiaomi dla chińczyków jest w cenach applowych. Jestem jakoś dziwnie spokojny że najtańsza wersja będzie poniżej 2 tys. polskich złotych.

• Like 1

Cieszę się, że te wszystkie portale technologiczne potrafią przewidywać przyszłość. Piszą "newsy" (specjalnie w cudzysłowie) byleby coś było. A na temat MiNote 2 to wypowiadają się, jakby telefon miał już premierę i można go było kupić ("Telefon wygląda jak Note 7 i tyle samo kosztuje.").

Rzeczywiście wszystko to wróżenie z fusów ale na prawdę myślicie że Note 2 będzie tańszy na dzień dobry niż Note Pro? Przypomnę że były to okolice 2,5 tyś :-) Szczególnie że niby zmiana polityki cenowej ma być.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Jak wiemy portal Phonearena ma tendencję do umieszczania na swojej stronie wszystkich, nawet najbardziej bzdurnych i nierealnych przecieków. Co jednak sądzicie o tym?

http://www.phonearena.com/news/PowerPoint-presentation-leaks-revealing-specs-for-the-Xiaomi-Mi-Note-2_id86810

Prezentacja stylem przypomina tę od Mi5, więc można mieć nadzieję że jest prawdziwa :)

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Dużo ludzi czeka na ten telefon więc jak się pojawi jakieś info klika i.... nabija wejścia, wyświetla reklamy, a za reklamy jak wiadomo są pieniążki :D

Przeciez to jakies bzdury zobaczcie ile pasm lte...

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

I? Zobacz ile pasm leeco niektóre obsługują.
A że to mogą być bzdury to już inna sprawa :)

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

1 godzinę temu, fanxiaomi napisał:

Dziś się poprawili :D

Xiaomi Mi Note 2 jednak będzie tani:

http://www.telepolis.pl/wiadomosci/xiaomi-mi-note-2-jednak-bedzie-tani,2,3,37309.html

Cena super. Szczególnie za taki telefon. Jedyny problem jest taki, że zanim będzie dostępny, zanim do nas przyjdzie, za nim wyjdzie "spolszczenie" To będziemy świętować nowy rok. :D

KJuma wrzuca mnóstwo zdjęć telefonów. Czasem okazują się one być rzeczywiście nowym modelem, czasem niewiele odbiegają od finalnego produktu, a zdarza się też że nie mają z nim nic wspólnego. Ten z ostatniej fotki wygląda niemalże identycznie jak Samsung Note 7 (co dziwne nie widać górnej krawędzi telefonu, gdzie w SGN 7 widnieje logo firmy).

Guest
This topic is now closed to further replies.