Skocz do zawartości

Lei Jun: ruszyła produkcja Mi Note 2


mrosi

Rekomendowane odpowiedzi

On 23.10.2016 at 9:26 AM, kinetiq said:

47439c9783ee99306398e6dc01bec625.jpg

Wlasnie ogladalem sobie sgs edge w etui i przez to zakrzywienie ekranu, chroniony jest tylko zgrubieniem u gory i dolu. Zwazywszy jak wyglada UAG na moim sgs3 po dwoch latach, to chyba nie jest tel dla mnie. A szkoda, bo szukam czegos z qhd. Chyba ze bedzie wersja z plaskim ekranem, jak w samsungach.

Nie obraź się, ale tak na marginesie to są typowe pęknięcia dla podróbki UAG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wydaje mi się że wszystkie wersje będą obsługiwać wszystkie zakresy lte jedynie kwestia romu global a china

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Gdzie to ma głośnik do rozmów?

Na prezentacji był przedstawiony jako wbudowany w telefon pod ekranem

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, szymm2 napisał:

No i już wiadomo że MI Note 2 najwyższa wersja będzie kosztowała 3499 CNY, przeliczając na nasze to 2168 zł. I będzie wspierał globalne 4G,

O kurcze zaprezentowali właśnie nowy telefon Xiaomi MIX 

z innej beczki - skoro telefon bedzie mial slot na karte pamieci - jest sens z ekonomicznego pkt widzenia kupywac 6/128 zamiast 4/64? Niby 2Giga wiecej operacyjnej pamieci, ale czy to faktycznie robi roznice w pracy telefonu?

Edytowane przez Brunerus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, thomas napisał:

Chyba właśnie znalazłem następcę dla mojego Mi3 :)
Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

A je wręcz przeciwnie. W Mi Note 2 odrzuca mnie ten zagięty ekran, a w Mi MAX jego wielkość. Cóż, czekam dalej. Z jednej strony może fajnie, że jest taka różnorodność, ale z drugiej strony szkoda, że każdy model jest z innej bajki, bo jak się polubi jakąś "bryłę" telefonu, to przy wymianie na nowszy model, ten już w niczym nie przypomina poprzedniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2016 o 06:05, NotExist napisał:


btw zwrociliscie uwage, jaki zegarek ma na reku ten gosc z prezentacji? Wyglada jak Amazfit!

To tak a propos glosow, ze xiaomi nie chce sie przyznac do tego sprzetu...

Edytowane przez kinetiq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi juz raz telefon spadl i ekran sie potlukl, dlatego przy kupnie nowego Mi3 zainwestowalem w dodatkowe szklo ochronne. 

Jako ze ten telefon ma zaginany ekran - to mozna jakies zabezpieszenia ekranu zainstalowac na nim? Szklo? Bo nie widze aby to jakos mialo sens ..... a ryzykowac ze upadnie i ekran do wymiany . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...