Jump to content

Szkło vs folia - co wybrać? (Redmi 3S)

Recommended Posts

Witam.

Na stronie sklepu x-kom pojawiły się dwa akcesoria do zabezpieczenia wyświetlacza, folia mk3 shield i "3mk flexible glass". Ten drugi produkt jest zauważalnie droższy, ale parametry ma nieco lepsze.

Proszę o poradę, który zabezpieczy mnie przed typowymi zarysowaniami, a które przed (odpukać) upadkiem. Pytając prościej - co lepiej wybrać?
Pozdrowienia.

Edited by Ksziaomowiec

Szkło i jeszcze raz szkło. Zamówienia na Ali albo innych chińskich sklepach . Nie ma co kupować drogich szkieł. Bo za tą samą cenę będziesz miał kilka szkieł. A z szkłami jest różnie. Mojej żonie moloco pękło po 3 miesiącach samo. Potem nugats po 6 miesiącach ale to już sprawka córki.

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

Witam.  Podepnę się pod temat.  Czy w redmi 3s pod tzw.  folią transportową jest naklejona folia ochronna?  W moim tel. nie bardzo to widać a nie chcę bezpotrzebnie grzebać.  Folię w pudełku dostałem. 

15 godzin temu, TomoB napisał:

Witam.  Podepnę się pod temat.  Czy w redmi 3s pod tzw.  folią transportową jest naklejona folia ochronna?  W moim tel. nie bardzo to widać a nie chcę bezpotrzebnie grzebać.  Folię w pudełku dostałem. 

Tę folię również dostałem. Potraktowałem ja jako gratis, nakleiłem ale szybko się porysowała. Od wczoraj mam szkło i wygląda rewelacyjnie.

• Like 1

Witam.

Oceniając po filmach Jerryego to urządzenie, chociaż nie ma markowego szkła typu Gorilla czy Dragontrail, radzi sobie całkiem nieźle. Rysy pojawiają się dopiero przy 6, tak jak GorillaGlass 3. Wyginania nie komentuję, ten wątek go nie dotyczy.

• 3 weeks later...
Guest Miłośniczek

Jest jeszcze jedna alternatywa, o której mało się mówi, a która przed rysami (i bakteriami ;D) broni bardzo dobrze: płynne szkło.

Myślałem, że to w sumie tylko taki bajer, ale od czasu kiedy kupiłem wowfixita - kurcze, zaczynam wierzyć w nanotechnologię ;D Naprawdę nie widać żadnej dodatkowej warstwy na ekranie, za to widać efekt... To znaczy nie widać, bo rysy się nie pojawiają, a noszę komórkę w kieszeni z kluczami i wystawiam ją na inne tego typu "małe" próby ;P

Produkt może mało jeszcze znany, ale moim zdaniem warto.

I po to się zarejestrowałeś na forum żeby napisać 2 posty o tym rewelacyjnym gó...e? Taki chamski marketing nie daje efektów kolego a jeśli to tylko ujemne. Spadaj na bazar i skończ tu spamować

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

• Like 1
  • 2 weeks later...
Dnia 6.10.2016 o 19:57, Nezumi napisał:

Bierz Flexa, nie ma nic lepszego od Flexible Glass od 3MK.

Popieram, posiadam, jak na razie spełnia swoją rolę. Coprawda dostałem wesję na Redmi 3, ale pasuje idealnie do 3S (z tego co mi wiadomo fronty te same).

Dotyk przechodzi bajerancko.

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...