Skocz do zawartości

Szkło vs folia - co wybrać? (Redmi 3S)


Ksziaomowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Na stronie sklepu x-kom pojawiły się dwa akcesoria do zabezpieczenia wyświetlacza, folia mk3 shield i "3mk flexible glass". Ten drugi produkt jest zauważalnie droższy, ale parametry ma nieco lepsze.

Proszę o poradę, który zabezpieczy mnie przed typowymi zarysowaniami, a które przed (odpukać) upadkiem. Pytając prościej - co lepiej wybrać?
Pozdrowienia.

Edytowane przez Ksziaomowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkło i jeszcze raz szkło. Zamówienia na Ali albo innych chińskich sklepach . Nie ma co kupować drogich szkieł. Bo za tą samą cenę będziesz miał kilka szkieł. A z szkłami jest różnie. Mojej żonie moloco pękło po 3 miesiącach samo. Potem nugats po 6 miesiącach ale to już sprawka córki.

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, TomoB napisał:

Witam.  Podepnę się pod temat.  Czy w redmi 3s pod tzw.  folią transportową jest naklejona folia ochronna?  W moim tel. nie bardzo to widać a nie chcę bezpotrzebnie grzebać.  Folię w pudełku dostałem. 

Tę folię również dostałem. Potraktowałem ja jako gratis, nakleiłem ale szybko się porysowała. Od wczoraj mam szkło i wygląda rewelacyjnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Miłośniczek

Jest jeszcze jedna alternatywa, o której mało się mówi, a która przed rysami (i bakteriami ;D) broni bardzo dobrze: płynne szkło.

Myślałem, że to w sumie tylko taki bajer, ale od czasu kiedy kupiłem wowfixita - kurcze, zaczynam wierzyć w nanotechnologię ;D Naprawdę nie widać żadnej dodatkowej warstwy na ekranie, za to widać efekt... To znaczy nie widać, bo rysy się nie pojawiają, a noszę komórkę w kieszeni z kluczami i wystawiam ją na inne tego typu "małe" próby ;P

Produkt może mało jeszcze znany, ale moim zdaniem warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 6.10.2016 o 19:57, Nezumi napisał:

Bierz Flexa, nie ma nic lepszego od Flexible Glass od 3MK.

Popieram, posiadam, jak na razie spełnia swoją rolę. Coprawda dostałem wesję na Redmi 3, ale pasuje idealnie do 3S (z tego co mi wiadomo fronty te same).

Dotyk przechodzi bajerancko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...