Skocz do zawartości

Nougat dla Mi4c?


KutanG

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś sobie nie mogę przypomnieć żadnego modelu z s/c/i, czy inną literką po "Mi" czy "Redmi", które by dostało aktualizację Androida... Co więcej, Mi4s ma ten sam procek co Mi4c, ergo, Xiaomi już przy premierze Mi4s mogło dać 6.0 na "c", gdyby takowe miało dostać, nie dostało, więc nie ma się co napalać, że kiedykolwiek dostanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, data17 napisał:

Sam nie wiem dobrze by było ale właśnie skoro nie dostał nawet 6.0? Testowałem CM 13.1 przez 2dni i niestety się restartuje. Prędzej chyba dostanie jak już Note 3 Pro bo ma więcej ludzi go

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 

Używałem CM13.1, teraz od kilku dni mam AOSPA (obydwa od TS) i stabilne są. Kompletnie zero zwiech / restartów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem dobrze by było ale właśnie skoro nie dostał nawet 6.0? Testowałem CM 13.1 przez 2dni i niestety się restartuje. Prędzej chyba dostanie jak już Note 3 Pro bo ma więcej ludzi go

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka



Redmi note 3 już ma 6.0 z miesiąc :-P

Tapatalk & RN3Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nezumi napisał:

Jakoś sobie nie mogę przypomnieć żadnego modelu z s/c/i, czy inną literką po "Mi" czy "Redmi", które by dostało aktualizację Androida... Co więcej, Mi4s ma ten sam procek co Mi4c, ergo, Xiaomi już przy premierze Mi4s mogło dać 6.0 na "c", gdyby takowe miało dostać, nie dostało, więc nie ma się co napalać, że kiedykolwiek dostanie...

Mi2a i Mi2s miały początkowo androida 4.1, jak dobrze kojarzę, a skończyło się na androidzie 5.0.2 dla Mi2s i androidzie 4.4.4 dla Mi2a.

Mi3 nie miał żadnych mutacji.

Wiadomo, że Mi4i nie ma co liczyć na wsparcie, ale w przypadku reszty sprawa nie jest przesądzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, don_kamillo napisał:

Mi2a i Mi2s miały początkowo androida 4.1, jak dobrze kojarzę, a skończyło się na androidzie 5.0.2 dla Mi2s i androidzie 4.4.4 dla Mi2a.

Mi3 nie miał żadnych mutacji.

Wiadomo, że Mi4i nie ma co liczyć na wsparcie, ale w przypadku reszty sprawa nie jest przesądzona.

Mi2a nie ma co rozpatrywać, aktualizacja z 4.1 do 4.4 to nie aktualizacja, a raczej dopracowanie systemu, Mi2s z tego co pisali na en.miui był testerem andka 5.0 (nie wiem dlaczego nie Mi2, pewnie kwestia podzespołów). Mi4, ani s, ani c, ani i, nie dostał upgrade, jedynie Mi4 czyste dostało i był t bardziej znowu test 6.0, aby dopracować go na premierę Mi5, więc aktu dla Mi4c/s/i po prostu nie jest potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat android 4.4 w stosunku do 4.1 to było raczej popsuje systemu, a nie jego dopracowanie. Aktualizacja na siłę, pół Holo, pół nie wiem czego (w sumie Holo do tej pory się przewija w Lollipopie).
Ale może i masz rację z tymi aktualizacjami.
Umówmy się: jeśli w Miui9 będą ficzery z androida 7 w stylu multiwindow, czy coś w ten deseń, to mi 7.0 w ogóle nie jest potrzebny.

Wysłane z mojego MI 4S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne... Według mnie 4.4 był jednym z najbardziej dopracowanych i stabilnych androidów... Co do MIUI9, nie bój się, znaczna większość funkcji z androida MIUI już ma, jeżeli dodadzą multiwindow na 1 urządzeniu, to na kilku innych, które dadzą radę to ogarnąć, też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nezumi, porównuje działanie Nexusa 4. Na andku 4.2 było bardzo dobrze. System działał świetnie, bateria miała magiczne 4 godziny SOTu przy baterii 2300 mAh. Później było tylko gorzej.
Ale to wszystko subiektywne odczucia.@miklo, ekipa z Pa strzeliła sobie w kolano (albo i oba), że porzuciła Halo.To było najwygodniejsze rozwiązanie multitaskingu.

Wysłane z mojego MI 4S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...