Skocz do zawartości

Problem z odblokowaniem telefonu po aktualizacji


FallinGrandpa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :) Chciałem zaktualizować sobie mój telefon z MIUI 6.8.4 na androdzie 5.1.1 do najnowszego MIUI na androdzie 6.0.0. Po wejściu w aplikację "aktualizacje" i wybraniu opcji aktualizowania poprzez plik .zip udało mi się wszystko zainstalować, po włączeniu telefonu jednak nastąpił problem. Po wpisaniu hasła w celu odblokowania telefonu na sekundę pojawia się ekran główny, a potem zaraz wraca do ekranu blokady. Próbowałem restartować parę razy, a także próbowałem odblokowywać aż do skutku, ale nic nie pomogło. Proszę o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, madmax86 napisał:

Masz odblokowany czy zablokowany boot loader ?

Chętnie bym to sprawdził, ale nie potrafię odblokować telefonu. Prawdopodobnie tak, ponieważ nic z tym nie robiłem

Edytowane przez FallinGrandpa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej się nie dowiemy co masz wgrane bo po tym można poznać czy jest zablokowany więc zostaje ci tylko MIFLASH musisz nim zainstalować na nowo oprogramowanie poczytaj poradnik

Jeśli był by odblokowany boot loader to mógłbyś wgrać recovery i zrobić full wipe to by na pewno pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, madmax86 napisał:

Raczej się nie dowiemy co masz wgrane bo po tym można poznać czy jest zablokowany więc zostaje ci tylko MIFLASH musisz nim zainstalować na nowo oprogramowanie poczytaj poradnik

Jeśli był by odblokowany boot loader to mógłbyś wgrać recovery i zrobić full wipe to by na pewno pomogło.

Na 100% jest zablokowany, bo z tego co wiem to fabrycznie nie było odblokowany więc spróbuję skorzystać z tego poradnika. Dziękuję za pomoc :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, madmax86 napisał:

Więc wygląda na Kenzo możesz wgrać oprogramowanie dla tego modelu bo ja też mam po chińsku pudełko 

Tylko problem w tym, że nawet nie wiem od czego mam zacząć. Podobno żeby wszystkie podpunkty z tych poradników działały to muszę użyć MI PC suite. Problem w tym że on nie działa bo wywala mi błąd że muszę zaktualizować moje urządzenie którego nie mam jak zaktualizować bo jest nie do użytku w obecnym stanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://en.miui.com/thread-235865-1-1.html

ale musisz znać trochę angielskiego

Poczytaj dokładnie poradnik tam wszystko jest a nikt nie naprawi za cb w domu telefonu chyba że wyślesz go do serwisu. Skontaktuj się z

Zexon72

 

Jeśli nie czujesz się na siłach możesz jemu wysłać ewentualnie on ci naprawi

Edytowane przez madmax86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, madmax86 napisał:

http://en.miui.com/thread-235865-1-1.html

ale musisz znać trochę angielskiego

Już jestem na tropie, wszedłem w Fastboot mode (Króliczek zniknął a czerwona lampa mruga) i teraz mam włączyć ten MiFlash, gdzie mam go pobrać? Bo szukam i na jedynej stronie gdzie były pliki do bezpośredniego pobierania prawdopodobnie je usunęli bo kafelek "Download" jest szary i nie da się z nim nic zrobić 

Edytowane przez FallinGrandpa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...