Jump to content

Zakup w Tajwanie akcesorii dla RN3 Pro SE

Kyniolus73
 Share

Recommended Posts

dotarły moje fanty, dzięki @Kyniolus73 za sprawną organizację zbiorówki. etui wyglądają całkiem fajnie, zwłaszcza flip cover. choć mam wrażenie, że mogłyby same plecki być trochę ciaśniej spasowane. folie obczaję pod wieczór.

jako że zamawiałem i plecki i flip cover, być może będę odsprzedawał jedno z nich, w zależności od tego które mi się bardziej spodoba. jakby ktoś był chętny, to będziemy się dogadywać na PW

5 minut temu, gregsoir napisał:

dotarły moje fanty, dzięki @Kyniolus73 za sprawną organizację zbiorówki. etui wyglądają całkiem fajnie, zwłaszcza flip cover. choć mam wrażenie, że mogłyby same plecki być trochę ciaśniej spasowane. folie obczaję pod wieczór.

jako że zamawiałem i plecki i flip cover, być może będę odsprzedawał jedno z nich, w zależności od tego które mi się bardziej spodoba. jakby ktoś był chętny, to będziemy się dogadywać na PW

daj zdjęcia i ewentualnie problemy foliowe :)

Przed chwilą, kamilo23 napisał:

Ja dzisiaj odbiorę etui z poczty. @Kyniolus73 wielkie dzięki za porządną robotę i ochotę. Też dzisiaj wstawię fotkie złota w srebrze :)

nie ma sprawy cięszę się ze mogłem pomóc. Gdybym nie miał 3 własnych dzieci "na karku" :) to pewnie mógłbym pilotować wszystkie zamówienia

16 godzin temu, kamilo23 napisał:

Swój juz odebrałem z poczty, Na pewno sporo lepszy chwyt w etui jest, eleganckie. Wygląda lepiej niż na zdjęciach i rzeczywiście troszkę luźne.

Mój case pasuje idealnie...:-) jeszcze raz dzięki Kyniolus73 za wzorowe ogarnięcie sprawy :-)

Osoby zainteresowane zakupem Etui do swoich złotych wersji będę wdzięczni jeśli ktoś doda ładne zdjęcia złotego telefonu z etui w innym kolorze. Wg. mnie granat będzie lepiej pasował niż srebrny, ale... z chęcią poczekam i ja na zdjecia.

13 minut temu, Kyniolus73 napisał:

Pewnie znajdzie sie pare osob gdzie nie dotarlo, problem ze oni nie pisza ze wyszo z sosnowca, kolejny status bedzie przyjete w miescie docelowym

Mam nadzieję, że dziś będzie. W końcu wysłałeś poleconym priorytetem. Jeśli nie, to poczta dała d... :/