Jump to content

Zakup w Tajwanie akcesorii dla RN3 Pro SE

Kyniolus73
 Share

Recommended Posts

Dnia 7.10.2016 o 20:26, 1jedrzej1 napisał:

czy ja dobrze widzę, że tył gold jest niedostępny, ale w pakiecie tył + szkło + jakieś zaróżowiaste słuchawki gold jest dostępny?

Kyniolus73 daj znać co odpowiedział z tej aukcji na ali.

no niestety gold niedostepny bo wszedzie jest sprzedawany wiec sie casy skonczyly. Na razie chińczyk nie odpowiedział

Ok zgodnie z tym co napisałem zamykam zamówienie. Zrobiła się niezła operacja logistyczna :) 23 osoby potwierdziły, wodziak niepotwierdził wiec usuwam jego zapotrzebowanie. Zliczam z tym co mam na forum, mam nadzieje ze sie nie pomyliłem i zaktualizowaliscie odpowiednio swoje wpisy na forum. Jak ktoś moze to niech ze swojej strony to zrobi. 

Dodatkowo B0ss2 się tez wycofał

masz w temacie wszyscy zamawiajacy sa na liscie - wyszlo mi 17 foli...zamiast 19. Zmodyfikowałem do 17 mam nadzieje że poprawnie...

15 tzw ...3 czyli ciemne plecki - OK

6 tzw ...4 na końcu - OK

7 tzw ...1 na końcu - OK

1 tzw ...2 czyli loty flip - OK

Edited by Kyniolus73

tak wygląd szary case z tajwanu na zdjeciach :) http://forum.xda-developers.com/redmi-note-3/accessories/list-accessories-case-kate-version-t3459765/page11

Zamówienie poszło macie w temacie...jutro pewnie mi przysle 1 koszty zakupu w sklepie + marża agenta + przesyłka do niego.Bede słał jutro na maila grupowo

Edited by Kyniolus73
  • Like 1

49 minut temu, widmo82 napisał:

Kyniolus73 Nie wiedzialem, ze jesteś z innej strefy czasowej. Chcialem sie dopisac a tu widze, że po ptokach... 

Hmm no wiesz wieli hanysów uwaza ze gorole sa za granicą w innej strefie :). Pisalem ze wieczorem będę zamawiał a nie ze do 23.59 :). Napisz co chcesz moze jeszcze da sie zmienić

37 minut temu, Kyniolus73 napisał:

Hmm no wiesz wieli hanysów uwaza ze gorole sa za granicą w innej strefie :). Pisalem ze wieczorem będę zamawiał a nie ze do 23.59 :). Napisz co chcesz moze jeszcze da sie zmienić

To może jeszcze się uda i dla mnie : granatowe plecki i szkło

http://buy.mi.com/tw/item/3162000006

http://buy.mi.com/tw/item/3162000003

194 NTD+ przesyłka...

Nie dało się zaktualizować więc wybaczcie w szczególności Wodziak który nie potwierdził przed realizacją zamówienia. 

Lewrant88 + wodziak - załóżcie nowy wątek i zbierzcie...maruderów. Przy 10 osobach powinno się wam opłacać. Ja będę pisał jak realizcja przebiega i czy to co dostaniemy...będzie pasować :). Ewentaulnie gdyby ktoś nie przesłał zapłaty czy się wycofał to jest szansa na...coś co zamówili

szaqal102 pierwszy przetestuję ponieważ mój tel dopiero płynie do mnie a szaqal jest z mojego miasta więc osobiście odbierze

• Like 1

Z zakładaniem nowego wątku chyba wypadałoby wstrzymać się. Niech przyjdą te co zamówiliście, opiszecie wrazenia, podsumujecie koszty i logistykę, ofotografujecie... moze pojawią się złote :) Kyniolus73... mozesz zapytać kiedy będą dostępne własnie złote i ew. czy będą szybki czy tylko folie?

7 minut temu, widmo82 napisał:

Z zakładaniem nowego wątku chyba wypadałoby wstrzymać się. Niech przyjdą te co zamówiliście, opiszecie wrazenia, podsumujecie koszty i logistykę, ofotografujecie... moze pojawią się złote :) Kyniolus73... mozesz zapytać kiedy będą dostępne własnie złote i ew. czy będą szybki czy tylko folie?

Widmo ale nim zbierze się kolejne 10-20 os to trochę potrwa :). A napisz sam do nich :) w końcu to tylko tajwan. Ja gadam z agentem nie bezpośrednio z buy.mi.com/tw/

A głupio się spytam jaka jest zasadniczna różnica miedzy szybka a folią ? Trwałość ? 

Wydaje mi sie ze jak uderzysz czyms w ekran z szybka to jednak wieksza szansa ze ekran ocaleje. Kumplowi wypadl z kieszeni telefon jak sie nachylał i kopnął go... doleciał do siekiery :) Szybka wyszczerbila się przy krawędzi, ale wszystko działa :) Folia to raczej działa, ale na jakies drobniejsze ryski... chyba

1 godzinę temu, Soren napisał:

W razie co ja jestem chętny na etui i szkło

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Też się piszę... może zbierze się kilka osób i faktycznie zamówimy :-)

Edited by Leverant88

2 godziny temu, Kyniolus73 napisał:

Nie dało się zaktualizować więc wybaczcie w szczególności Wodziak który nie potwierdził przed realizacją zamówienia. 

Bywa, niemniej wyrazy uznania za przeprowadzenie "operacji".

Przed chwilą, widmo82 napisał:

Pogadam z Kyniolusem, zeby mi przejaśnił temat i będziemy organizować kolejne zamówienie. Chyba, ze ktos kuma o co chodzi bo ja na chwile obecną nie ogarniam tego posrednictwa w wysyłce.

Musisz założyć konto w pośredniaku :) czyli http://member.letsgobuy-tw.com/ a potem zrobić send new order i kolejno dodawać pozycje zamówienia do koszyka przez add to cart. Jak juz masz komplet to dajesz check out i tyle filozofi :)

order.PNG

- składajcie zamówienia na kolejną paczkę w powyższym wątku :)

PS: Jak przyjdą wasze folie to napiszcie jakiś poradnik jak je naklejac najlepiej itp. Kumpel z pracy kupil w piatek Samsunga S6 Edge w EuroRTV. W bonusie dostal folie. Po naklejeniu  miala sporo babli, facet powiedzial, ze rano będzie czysciutki ekran - i rano mila niespodzianka :) 

Edited by widmo82

Z folia to nie wiem, ale teraz robia tak szkla, ze te babelki spod spodu znikaja po jakims czasie albo mozna je "wycisnac". Chociaz mi jeden mikroskopijny zostal, ale w niczym nie przeszkadza.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka